Connect with us

Aktuality

Útulok má nový priestor pre šteniatka

Published

on

Reklama

Piešťanský útulok zažil deň otvorených dverí spojený s krstom novej unimobunky, ktorá bude slúžiť nájdeným šteniatkam, ale aj starším psíkom na zotavenie po operáciách. Prispeli naň užívatelia zľavového portálu.

[singlepic id=30238 w=320 h=240 float=right]„Ďakujeme v mene celého kolektívu Regionálneho centra Slobody zvierat Piešťany portálu zamenej.sk za pomoc, trpezlivosť a ústretovosť, náš sen sa naplnil. Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli prispieť cez portál na náš útulok. Je to úžasný pocit, že nie sme sami a že stále sú ľudia ako vy, ktorí sú ochotní pomôcť,“ povedala predsedníčka organizácie Ľubomíra Báleková.

Reklama

Náklady na nový priestor, ktorý vyhovuje všetkým hygienickým štandardom, dosiahli výšku 4 200 eur. Pokrstili ho 27. mája na špeciálnej Bunkapárty. Útulok v ten deň navštívili jeho trvalí priaznivci, ale prišli aj ľudia, ktorí tu boli prvý raz.

Dobrovoľníci starajúci a o zvieratá ich sprevádzali po celom areáli a rozprávali im o nešťastných osudoch svojich chovancov. V útulku čaká na nových pánov okolo sto psíkov.

Reklama

[nggallery id=1673]

Text a foto: Martin Palkovič

Populárne články