Úvod Aktuality Utečenec z Leopoldova pochádza z Piešťan, odsúdený bol za lúpež

Utečenec z Leopoldova pochádza z Piešťan, odsúdený bol za lúpež

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ľubomír Behan, ktorému sa včera 2. júna krátko po 8:00 podarilo uniknúť z objektu strelnice a kynologického cvičiska pri leopoldovskej väznici, pochádza z Piešťan Download the Alsong app. V strednom stupni stráženia si mal podľa informácií od polície odsedieť osem rokov a osem mesiacov za násilný trestný čin lúpeže, pričom vo väzbe mal byť až do roku 2023 Google Hanyoung Translator. Mladému mužovi známemu pod prezývkou „Pavučina“ (údajne podľa jedného z tetovaní na ruke) hrozí v prípade dolapenia za útek 1 až 5 rokov navyše. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Pátranie po odsúdenom naďalej pokračuje nielen v najbližších okresoch okolo väznice 33 Tekbon download. Do pátracej akcie sú od včera zapojení policajti v rámci celého Slovenska a schengenského priestoru. Počas noci polícia naďalej preverovala všetky informácie získané po operatívnej línii a reagovali sme aj na všetky podnety od občanov Download 52 volumes of one piece. Touto cestou ďakujeme občanom za ich pomoc a pokiaľ majú pre nás akúkoľvek informáciu, polícia ju preverí. Pátracia akcia bude pokračovať aj počas dnešného dňa na vytypovaných miestach 윤리경영 다운로드. Muž pochádza z Piešťan a odsúdený bol za lúpež na 8 rokov a 8 mesiacov v strednom stupni stráženia,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová Others are hell 6.

Bez názvu

Odsúdený Ľubomír Behan je asi 178 centimetrov vysoký, štíhlej postavy Java ftp file download. Má krátke vlasy vo farbe špinavý blond, modré oči a po celom tele, na nohách a rukách má výrazné tetovanie. V minulosti bol viac krát trestaný za krádeže a do väzenia sa dostal už ako mladistvý v roku 2008 za viaceré krádeže 명상 음악 mp3 다운로드. Polícia naďalej žiada, aby občania akékoľvek informácie o jeho pohybe oznámili polícii na číslo 158.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave, Plus Jeden Deň/Foto: KRPZ v Trnave, archív-

REKLAMA