Connect with us

Aktuality

Urobia niečo bizar…né, absurdné alebo vtipné a potom sa rozídu

Published

on

Reklama

Mládežnícky parlament Piešťany pripravuje zaujímavú akciu, ktorou chce upozorniť na svoju existenciu. Na sobotu 4. júna, keď sa bude v Piešťanoch konať jubilejné 20. Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny, plánujú mladí najväčšiu flashmob akciu v Piešťanoch! Všetci záujemcovia sú pozvaní, aby si zážitok vyskúšali na vlastnej koži.

Flash Mob je označenie pre bleskovú zábavnú akciu, kedy sa na jednom mieste stretne viac ľudí, urobia niečo bizar…né, absurdné alebo vtipné a potom sa bez ďalších komentárov rozídu. Medzi scenáre Flashmobu patrí napríklad zamrznutie tzv. freeze mob, dance mob a podobne. Podrobnosti týkajúce sa presného miesta a času stretnutia budú upresnené cez poštu FB 48 hodín pred konaním akcie! Ak chcete vedieť detaily, pridajte si udalosť na FB (nájdete tu aj viacej videí).

Reklama

Akcia v Paríži:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qtUNj2BNTsU[/youtube]

Reklama

Takto to vyzeralo v Prahe:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ScqRsMqNsPo[/youtube]

Toto podujatie má za cieľ oboznámiť širokú verejnosť o vzniku Mládežníckeho parlamentu Piešťany (MPPN). MPPN je politicky nezávislá mládežnícka organizácia, ktorej cieľom je zastupovanie a presadzovanie záujmov mladých ľudí na území mesta Piešťany vo vzťahu k samospráve, organizáciám a inštitúciám v tomto regióne. Úlohou MPPN je okrem iného iniciovať/organizovať kultúrne, spoločenské a športové aktivity a tým zabezpečiť vyššiu úroveň života mladých v meste Piešťany

Populárne články