Úvod Aktuality O umiestnení Žihadielka sa rozpútala diskusia, Lidl lokalitu neurčuje

O umiestnení Žihadielka sa rozpútala diskusia, Lidl lokalitu neurčuje

REKLAMA
HA PN

Piešťany od 16. januára do 28. februára súťažili o ihrisko Žihadielko, pričom naše mesto svoju kategóriu nakoniec vyhralo s počtom 84 130 hlasov Download Alder Friends. Radnica sa rozhodovala o tom, kde bude nová detská plocha pre šantenie detí stáť a zástupcovia samosprávy nakoniec vybrali Vážsku ulicu. Ohľadom umiestnenia sa na sociálnej sieti rozhorela veľká diskusia, pričom obyvatelia často skloňovali aj lokalitu Prednádražia a sídlisko Adam Trajan 카라 큐피드 다운로드. Podľa hovorcu spoločnosti Lidl Tomáša Bezáka je rozhodnutie o tom kde bude piešťanské Žihadielko stáť čisto na zástupcoch mesta a medzi podmienkami nie je, že by malo byť ihrisko umiestnené v blízkosti siete predajní paper dolls. Termín začiatku výstavby je zatiaľ nejasný, ale slávnostné otvorenie bude zrejme realizované v letných mesiacoch.

Lidl víťazi

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Mestu Piešťany bol zaslaný gratulačný list k úspechu v súťaži a predbežne je dohodnutý termín osobného stretnutia so zástupcami mesta, na ktorom bude dohodnutý postup a ďalšie potrebné kroky, k úspešnej realizácií 경고음 다운로드. Nie je podmienkou že mestom navrhnutý pozemok sa musí nachádzať v blízkosti predajne potravín Lidl. Je na uvážení zástupcov Piešťan, ktorí možnosti a potreby mesta najlepšie poznajú, kde sa rozhodnú Lidl ihrisko Žihadielko umiestniť, kde je najviac potrebné a najlepšie dostupné pre občanov,“ uviedol PR a Tlačový hovorca spoločnosti Lidl Tomáš Bezák Download the acheong law.

Hovorca ďalej uviedol, že účasť v súťaži bola ponúknutá všetkým slovenským mestám, mestským častiam a obciam, v ktorých sa nachádza minimálne jedna predajňa potravín Lidl 구글스케치업 다운로드. Radnice a obecné úrady museli do termínu 31. decembra 2016 zvážiť, či majú k dispozícii vhodné pozemky na realizáciu ihriska a či sa do projektu zapoja 유니팩 다운로드. Celkovo prejavilo záujem 67 z 94 oslovených samospráv. Každé mesto, ktoré chcelo o ihrisko Žihadielko bojovať muselo spoločnosti Lidl svoj záujem deklarovať zaslaním čestného vyhlásenia Sweet life download.

IMG_5277

„Harmonogram výstavby a otvorenia bude postupne vytváraný na základe odozvy z jednotlivých víťazných miest Jang Wook-jo download. Samotné mestá sú zodpovedné za všetky potrebné vyjadrenia dotknutých orgánov a organizácií, a taktiež zabezpečujú získanie povolenia pre realizáciu detského ihriska Windows 10 Explorer 11. Predloženie právoplatného povolenia zo strany mesta je pre nás impulzom k začiatku výstavby. Stavba je realizovaná na kľúč a všetky náklady na výstavbu znáša spoločnosť Lidl. Výstavba ihriska trvá približne 21 dní a následne je ihrisko odovzdané do majetku a správy mesta. Otvorenie detských ihrísk je plánované na letné prázdninové mesiace,“ dopĺňa informácie Tomáš Bezák.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany, Lidl/Foto: archív/Grafika: Súťaž Žihadielko-

REKLAMA