Úvod Aktuality Mestská polícia bude mať nový okrsok, vznikne na sídlisku Adam Trajan

Mestská polícia bude mať nový okrsok, vznikne na sídlisku Adam Trajan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na verejný poriadok budú na sídliskách Adam Trajan a Juh od 1. apríla dohliadať nepretržite dvaja mestskí policajti, v budove deviatej základnej školy totiž začne fungovať nové vysunuté pracovisko coc. V novom okrsku mestskej polície bude slúžiť sedem jej príslušníkov, ktorí budú pracovať vždy vo dvojiciach a v dvoch dvanásťhodinových smenách. 

„Vytvorenie nového okrsku si zatiaľ nevyžiadalo žiadne náklady 카카오톡 백업 다운로드. Nemení sa počet mestských policajtov a prenájom priestorov je za symbolickú sumu. Prínosom je aj to, že policajti budú úradovať priamo v priestoroch základnej školy 일도리 다운로드. Mestskí policajti totiž vyvíjajú aj rôzne aktivity zamerané na prevenciu kriminality, kde priamo spolupôsobia pri prednáškach príslušníkov prevencie kriminality na školách. Účelom zriadenia okrsku je priblížiť sa k občanom a rýchlejšie riešiť vzniknuté problémy v najľudnatejšej časti mesta,“ uviedla na stránke Mesta Piešťany hovorkyňa Eva Bereczová Download an earlier version of unity.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Väčšinu pracovného času budú príslušníci mestskej polície podľa informácií zverejnených na stránke mesta hliadkovať v teréne na sídliskách Adam Trajan a Juh 유튜브 국가 차단 다운로드. V lokalitách budú kontrolovať dodržiavanie verejného poriadku, nočného pokoja a chrániť majetok mesta a občanov. Stretnúť ich budete môcť aj v novozriadenej kancelárii, kde budú vo vyhradených úradných hodinách prijímať podnety od samotných občanov Naver Dictionary app.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA