Úvod Aktuality Turisti vyznačili novú trasu z Havrana. Zatiaľ provizórne

Turisti vyznačili novú trasu z Havrana. Zatiaľ provizórne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dočasné červené značky majú peších aj cyklistov naviesť na cestu, ktorá obchádza oplotené pozemky na turistickej trase medzi Havranom a Ovčou skalou origin 8 0 다운로드. Vlastník odkazuje: „Je to môj majetok.“

[singlepic id=35792 w=520 h=340 float=none]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

[singlepic id=35824 w=320 h=240 float=left]Rozsiahle územie pod Havranom, cez ktoré prechádza červená turistická značka oplotil Miloš Krajčík z Banky instagram frame psd. Patrí mu firma VMV Krajčík – výroba mäsových výrobkov. Podľa jeho slov tam zo začiatku bude zverofarma a neskôr obora. Odmietol, že by porušil akýkoľvek zákon: „Je to môj majetok podľa zákona a Ústavy SR 초대장 양식 다운로드. Svoj majetok si môžem chrániť oplotením.“ Dodal, že turisti už majú náhradnú cestu. „Je to 150 až 200 metrov od oplotenia priechodné. Myslím si, že všetko je na poriadku,“ uzavrel Miloš Krajčík Download the convenience store.

„My ako turisti ťaháme v takýchto prípadoch za kratší koniec a aj na iných miestach nevieme čo s podobným konaním robiť,“ povedal František Miklovič z Klubu slovenských turistov Hlohovec 열혈물어 다운로드. Už 20. októbra mal po červenej značke, ktorú skrížil plot, viesť 34. ročník Jesenného pochodu Hlohovec – Piešťany.

REKLAMA

„Keďže nemôžeme len tak spraviť nové značenie, dohodli sme sa, že trasu preznačkujeme zatiaľ provizórne,“ dodal F 사나이 다운로드. Miklovič. Hovoril o tom aj s majiteľom oplotených pozemkov, ktorému vyhovuje, že nový turistický chodník nejde tesne okolo jeho plotu.

Náhradná trasa vedie lesom a má ísť o nenáročný terén 아크로벳 다운로드. Označujú ju červené plátené fáborky, na ktoré upozorňujú aj cedule formátu A4 s vysvetlením. Hlohoveckí turisti týmto spôsobom pripravili cestu pre jesenný pochod, ktorý sa uskutoční podľa plánu full hd videos. Na časti trasy sa však vyhne pozemkom Miloša Krajčíka. Po vybavení potrebných povolení chcú novú cestu vyznačiť bežnými turistickými značkami inside out movies.

Text a ilustračné foto: Martin Palkovič

REKLAMA