Úvod Aktuality Trnavská župa vyhlásila výzvu na podporu regionálneho rozvoja

Trnavská župa vyhlásila výzvu na podporu regionálneho rozvoja

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zastupiteľstvo Trnavského samosprávneho kraja rozhodlo v stredu 30. septembra 2020 o vyhlásení výzvy na podávanie žiadostí na podporu regionálneho rozvoja v roku 2021 차임벨 다운로드. V grantovej schéme je na tento účel vyčlenených spolu 500 tisíc eur, pričom výška dotácie sa pohybuje od 3 000 do 50 000 eur. Podávať žiadosti je možné elektronicky do 30 시를 잊은 그대에게 다운로드. novembra 2020 a o ich schválení by sa malo rozhodovať na prvom budúcoročnom zasadnutí zastupiteľstva.

„Výzva je zameraná na podporu projektov, ktoré zvyšujú atraktivitu územia kraja, čím prispievajú k rozvoju zážitkového turizmu Genuine for Windows 7. Aj touto formou chceme až pol miliónom eur pomôcť subjektom pôsobiacim v oblasti cestovného ruchu, ktoré sú aktuálne ťažko skúšané koronakrízou,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič 창조의 법칙 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Cieľom župy je tiež zviditeľniť producentov regionálnych produktov a rozšíriť ich rady. Podporu je možné získať aj na obnovu a zavedenie turistického a cykloturistického značenia, ako aj vývoj mobilných aplikácií 트위치 동영상 다운로드. Peniaze sú určené aj na propagáciu a zveľadenie kultúrneho dedičstva.

Medzi oprávnených žiadateľov patria miestne akčné skupiny, oblastné organizácie cestovného ruchu, občianske združenia či neziskové organizácie.

Vďaka dotácií z minuloročnej výzvy bol zatraktívnený napríklad rekreačný areál Kunovskej priehrady. V členských obciach Miestnej akčnej skupiny Stará Čierna voda zas boli vybudované detské ihriská a vonkajšie športoviská.

V najnavštevovanejších športových a voľnočasových rezortoch na Žitnom ostrove pribudli informačno-komunikačné totemy. Na hradoch Korlátko a Dobrá voda bol uskutočnený archeologický výskum. S podporou trnavskej župy bola tiež zrekonštruovaná časť kaštieľa v Jablonici.

Všetky podrobné informácie sú dostupné na https://www.trnava-vuc.sk/13475-sk/2021.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA