Úvod Aktuality Covid-19: Zakladá škola v Ostrove je zatvorená

Covid-19: Zakladá škola v Ostrove je zatvorená

REKLAMA

Dôvodom dvojtýždňového zatvorenia Základnej školy v Ostrove je ochorenie Covid-19, ktoré sa potvrdilo u jedného zo zamestnancov. Informovala o tom obec Ostrov 엠씨더맥스 전집 다운로드.

Základná škola v Ostrove, ktorú navštevujú žiaci prvého stupňa, je od 5. do 16. októbra zatvorená. Rozhodol o tom Krízový štáb obce Ostrov „z dôvodu pozitívne testovaného zamestnanca na ochorenie Covid-19“ 이누야샤 완결편 게임 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Na svojej web stránke to oznámila obec s tým, že cieľom tohto opatrenia je zamedziť ďalšiemu šíreniu ochorenia Covid-19 Mamma Mia1 download.
Podľa Úradu verejného zdravotníctva SR sa v posledných dňoch hromadia prípady, kedy sa Covid-19 potvrdil u osôb, ktoré napriek klinickým príznakom navštevovali pracoviská, školy či verejné priestranstvá a nákazu tak rozšírili ďalej Sandol Gothic download.

Hygienici preto vyzývajú ľudí: „Ak máte akékoľvek príznaky ochorenia Covid-19 (celková únava, slabosť, suchý dráždivý kašeľ, zvýšená telesná teplota, bolesti hlavy, kĺbov, náhla strata čuchu a chuti), nechoďte do práce a nenavštevujte verejné miesta.“

V stredu 7 미래에셋 증권 hts 다운로드. októbra zaznamenalo Slovensko ďalší rekord v dennom prírastku nových prípadov ochorenia Covid-19. Z 9 518 vyšetrí bolo 1 037 pozitívnych. V okrese Piešťany pribudli za stredu dva nové prípady.

Zdroj: obecostrov.sk

REKLAMA