Úvod Aktuality Trnavská župa má novú techniku na údržbu ciest

Trnavská župa má novú techniku na údržbu ciest

REKLAMA

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja dostala k dispozícii päť úplne nových sypačov s radlicami na odhŕňanie snehu a štyri vozidlá so zametacími nadstavbami, ku ktorým pribudnú aj sypacie nadstavby Newist Hello Download.

„Rozhodli sme sa odvážne pustiť do komplexnej obnovy zastaranej techniky. Realizácia tejto 13-miliónovej investície je v plnom prúde java poi 파일 다운로드. Po nových multifunkčných traktoroch, ktoré nám už pomáhajú pri údržbe ciest, sa súčasťou nášho vozového parku stali ďalšie úplne nové vozidlá Kim Kun-mo 3 book download. Prevzali sme prvé sypače z 34 objednaných. V priebehu budúceho roka očakávame dodanie aj ďalších nákladných áut a vymeniteľných nadstavieb či rozličného príslušenstva na letnú a zimnú údržbu 4k video downloader 다운로드. Rok 2021 teda bude po desaťročiach prelomovým,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

V priebehu budúceho roka budú dodané ďalšie nové sedemmiestne nákladné autá so skriňovými a plachtovými nadstavbami alebo značkovacie auto km 플레이어 다운로드. Rôzne postupne pribúdajúce prídavné zariadenia je možné využiť na nakladanie posypových materiálov, mulčovanie trávy alebo čistenie krajníc a rigolov popri cestách.

Nová technika bude ekologickejšia aj ekonomickejšia, čo sa spotreby pohonných hmôt aj posypového materiálu týka. Vozidlá zároveň budú komfortnejšie a bezpečnejšie pre zamestnancov, ktorí budú môcť reagovať na aktuálnu situáciu na cestách rýchlejšie a efektívnejšie.

Tohtoročný plán zimnej údržby kraja počíta so starostlivosťou o približne 1900 kilometrov ciest 200 zamestnancami a 100 kusmi techniky. Popri asi 1600 kilometroch ciest II. a III. triedy vo svojej správe sa Správa a údržba ciest TTSK na základe zmluvy so Slovenskou správou ciest bude starať aj o cesty I. triedy v trnavskej aj bratislavskej župe. V skladoch má aktuálne 7-tisíc ton soli, 6 ton kameniva a 137 000 litrov soľanky.

Telefónne číslo na non-stop dispečing zimnej údržby v trnavskom regióne je 033 / 55 31 344.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA