Úvod Aktuality Tento rok u vás koledníci nezaklopú, ale na koledu je čas vždy

Tento rok u vás koledníci nezaklopú, ale na koledu je čas vždy

REKLAMA
Skola Rakovice

Aktuálne platné protiepidemické opatrenia neumožňujú koledníkom roznášať radostnú zvesť od domu k domu, humanitárne projekty je však napriek tomu možné podporiť 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드.

Mnohé rodiny v subsaharskej Afrike sa kvôli pandémii koronavírusu ocitli v ešte zložitejšej životnej situácii ako predtým. Preto je 26 백일의 낭군님 7화 다운로드. ročník Dobrej noviny zameraný na podporu pozitívnych zmien v životoch týchto ľudí. Kolednícka akcia tentoraz nesie názov Aj mama chodí do školy 마이크로소프트 오피스365 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Realita mladých žien po vydaji nebýva v Ugande ružová. Náročná finančná situácia ich núti nájsť si zamestnanie. Avšak bez potrebných vedomostí a zručností to majú s uplatnením sa na trhu práce náročné 스키 사파리 다운로드.

Práve pre tieto matky Dobrá novina v spolupráci s Katolíckou charitou Tororo pripravili odborné kurzy šitia a kaderníctva.

Podporiť ich môžete aj vy a to príspevkom do značenej pokladničky v Kostole sv Runday download. Štefana Uhorského v Piešťanoch alebo bezhotovostným prevodom priamo na účet Dobrej noviny. Ďalšie informácie nájdete v Dobrých novinách, ktoré sú k dispozícii v kostole alebo na dobranovina.sk.

-red-

REKLAMA