Úvod Aktuality Tragédia Piešťancov v Terchovej má ďalšiu obeť

Tragédia Piešťancov v Terchovej má ďalšiu obeť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pri požiari chaty v Terchovej v noci z 19. na 20. júla zomrela 41-ročná žena a deti vo veku 5 a 8 rokov z Piešťan. Manžel skončil s popáleninami v nemocnici 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Podľa správy, ktorú zverejnil portál tvnoviny.sk, dnes zraneniam podľahol aj on Silicon Valley Season 4.

Štvorčlenná rodina z Piešťan žila dlhodobo v zahraničí keynote version. V osudný deň mali byť na túre a večer mali mať oslavu na dvore ich chaty v Terchovej. Keď hostia odišli rodičia zbadali oheň v podkroví. Pri pokuse o záchranu detí, ktoré v tom čase spali hore v chate, mala tlaková vlna odhodiť oboch rodičov, pričom matka zostala v chate 펀치 드렁크 러브 다운로드. Zranený otec utekal k susedom privolať pomoc.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pri požiari chaty v časti Vyšní Berešovci, zasahovali profesionálni hasiči zo Žiliny, Terchovej, zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a dobrovoľní hasiči z Terchovej Download Bad Piggies. Hasičom sa požiar podarilo úplne zlikvidovať až o štvrť na šesť ráno. Žiaľ matka a deti zahynuli. Otec skončil s popáleninami a poraneniami pľúc v nemocnici v Žiline a neskôr v Bratislave, kde napriek snahe zdravotníkov zraneniam podľahol Modern Family.

-th- Foto: HaZZ

REKLAMA