Úvod Aktuality Do Chtelnice prišla Mária Terézia

Do Chtelnice prišla Mária Terézia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V prvú augustovú sobotu sa návštevníci Chtelnického zámku presunuli v čase. Vďaka členom OZ Zámok Hlohovec a divadelným ochotníkom sa zoznámili s históriou chtelnického panstva, videli boje s Turkami i ukážky telesných trestov v stredoveku a inscenovaný príchod panovníčky Márie Terézie Free gospel choir mp3.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tá údajne chtelnický kaštieľ navštívila na pozvanie Jána Erdödyho v roku 1775 a však doteraz nie je známy žiaden dôveryhodný dokument, ktorý by túto návštevu potvrdil. 

Tereziánske slávnosti zorganizovalo OZ Zámok Hlohovec a Obec Chtelnica Hanshow 2010 free download. Okrem scénických vystúpení a divadla boli súčasťou akcie i remeselné dielne, detské atrakcie, hudobný program, tombola i tanečná zábava.

Obec sa snažila roky riešiť situáciu s chátrajúcim kaštieľom jeho predajom 마인크래프트 마을 다운로드. Nepodarilo sa jej to, a tak zmenila stratégiu. Pod taktovkou starostu Petra Radošinského sa podarilo vypracovať projekt žiadosti o eurofondy, ktorý bol úspešný 윤명조 120 다운로드. Vďaka nemu je už časť objektu prístupná verejnosti a nachádzajú sa v nej múzejné a galerijné priestory. Rekonštrukcie naďalej po čiastkach pokračujú, pričom do rekonštrukcie jedného z pavilónov sa pri kaštieli sa pustilo i OZ Zámok Hlohovec Malicious apk download.

-th- Foto: Matej Slabý

REKLAMA