Úvod Aktuality Tragédia na D1 – vodič zrejme zaspal za volantom

Tragédia na D1 – vodič zrejme zaspal za volantom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Včera sa na diaľnici D1 neďaleko Trnavy odohrala tragická dopravná nehoda. Seat Alhambra sa dostal mimo cesty a narazil do stromu. Vodič na mieste zomrel, dvaja spolujazdci skončili so zraneniami v nemocnici Download departure.

„K nehode došlo na v smere na Bratislavu v k masterpieces. ú. obce Cífer. 37 ročný vodič z okr. Čadca išiel na aute Seat Alhambra v pravom jazdnom pruhu. Počas jazdy dostal pravdepodobne mikrospánok, prešiel na nespevnenú časť do rigola a vzápätí narazil do stromu simple resume form. Nárazom došlo k prevráteniu auta a k zakliesneniu vodiča, ktorý vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave Respond 1994 18.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa jej vyjadrenia boli vo vozidle okrem vodiča ďalšie dve osoby. 35 ročný spolujazdec sa zranil ťažko a druhý, 24 ročný, muž ľahko Movie Maker Korean edition. Obaja boli prevezení so zraneniami do nemocnice. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a na objasnenie príčin nehody bol prizvaný na miesto udalosti aj súdny znalec z odboru cestná doprava git 파일 다운로드. „Polícia apeluje na vodičov, aby nepodceňovali únavu za volantom. Strata koncentrácie aj na pár sekúnd môže zmariť plány nielen vodičovi ale aj iným 문명의 충돌 다운로드. Ide o veľa, ide o život!“ upozorňuje M. Linkešová.,

Zdroj: TS KR PZ Trnava Foto: KR PZ Trnava

REKLAMA