Úvod Aktuality Tradičné umelecké remeslá budú, organizátori dementovali správu zverejnenú piešťanskými novinami

Tradičné umelecké remeslá budú, organizátori dementovali správu zverejnenú piešťanskými novinami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanský týždeň priniesol tento týždeň v printe aj na webe článok s nadpisom Remeselné trhy dostali červenú Kang Ho-jung. Ten vyznieva tak, že obľúbené podujatie Tradičné umelecké remeslá, ktoré sa koná na Kúpeľnom ostrove, sa neuskutočnia. Informáciu o zrušení podujatia na pôde kúpeľov, okamžite dementovali organizátori na svojom facebookom profile Download the complaining of the dead star.

V samotnom článku piešťanského periodika sa píše: „Najväčším rúškom tajomstva sú zatiaľ zahalené remeselné trhy, ktoré na území kúpeľov organizoval súkromník Mischievous Kiss. Podľa posledných informácií sa na Kúpeľnom ostrove neuskutočnia, útočisko si musia nájsť niekde v meste.“

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Organizátori podujatia po zverejnení týchto informácií v printovom vydaní hneď v stredu 28 공룡메카드 극장판 다운로드. februára napísali na svojej facebookovej stránke: „Dnes vyšla v Piešťanskom denníku informácia, že v tomto roku sa podujatie Tradičné umelecké remeslá neuskutoční z dôvodu nezáujmu zo strany Slovenských liečebných kúpeľov pwt 다운로드. Dementujeme túto informáciu a oznamujeme širokej verejnosti, že podujatie sa USKUTOČNÍ v dňoch 18. – 20. mája 2018 na Kúpeľnom ostrove.“ Piešťanský týždeň následne  zverejnil článok s rovnakým nadpisom a obsahom v piatok 2 파이어폭스 유튜브 mp3 다운로드. marca na svojej webovej stránke.

Miloš Kunkel, predseda združenia Tradičné ľudové umelecké remeslá, potvrdil, že podujatie sa uskutoční, tiež pre portál zpiešťan.sk 곤지암 영화 다운로드. Ďalej povedal, že návštevníci sa môžu aj tento rok tešiť na sprievod remeselníkov centrom mesta a do Piešťan sa vráti aj pohybové divadlo Ľudia z hliny Genie map. Organizátori očakávajú 170 remeselníkov zo Slovenska, Poľska, Maďarska, Ukrajiny, Česka a Srbska.

-th- Ilustr. foto: -lt-

REKLAMA