Úvod Aktuality Sviečky za Jána a Martinu sa rozhoreli aj v Piešťanoch

Sviečky za Jána a Martinu sa rozhoreli aj v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 2. marca sa aj Piešťany pridali k spomienke na zavraždených novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Tichej spomienky, ktorá nebola oficiálne nahláseným organizovaným podujatím, sa zúčastnili desiatky respektíve v priebehu večera do troch stoviek ľudí, ktorí sa postupne zastavovali na Námestí slobody a zapaľovali sviečky, aby si uctili pamiatku mladého novinára 반디집x 다운로드. Dali tak najavo, že nechcú naspäť deväťdesiate roky.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V rovnakom čase sa konali spomienky vo viacerých slovenských i zahraničných mestách webtoon satoon. V Bratislave sa uskutočnil pochod z Hviezdoslavovho námestia na Námestie slobody za účasti piatichtisícok ľudí. Košice, Prešov, Michalovce, Prievidza, Topoľčany, Trnava, Levice, Trenčín, Námestovo, Dolný Kubín, Spišská Nová Ves, Banská Bystrica i ďalšie miesta boli dejiskami zhromaždení, kde obyvatelia Slovenska vyjadrili, že im nie je ľahostajné to, v akej krajine žijeme, že chcú žiť v krajine, kde vládne poctivosť, čestnosť a spravodlivosť Javascript forced download. Pridali sa tiež Slováci a ďalší ľudia v zahraničí. Napríklad akcie v Brne sa zúčastnilo odhadom 1200 ľudí.

Ľudia v Piešťanoch napriek chladu a mrazu vystáli v piatok podvečer rad, aby mohli podpísať petíciu proti korupcii novel Guest. Fotografie, ktoré vznikli počas spomienky vešali na sociálne siete s označením #allforjan  a rovnako zasielali portálu aktuality.sk, kde Ján Kuciak pracoval Free call of duty download. -th- Foto: L 수련충 다운로드. Drábiková

REKLAMA