Úvod Aktuality Totožnosť lupiča z čerpacej stanice odhalená, polícia už rozbehla pátranie

Totožnosť lupiča z čerpacej stanice odhalená, polícia už rozbehla pátranie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Galantská polícia vyšetruje zločin lúpeže, ktorá sa uskutočnila 1. júla, keď ženu s dvojročným dieťaťom prepadol stopár pri ceste na kúpalisko Vincov les turbo vpn. Muž ju požiadal o odvoz na čerpacej stanici a po zastavení na dohodnutom mieste ju udrel niekoľkokrát kameňom do hlavy. Šoférke sa síce podarilo vytrhnúť kľúč zo zapaľovania a tak zabrániť, aby jej muž ukradol auto aj s dieťaťom v autosedačke 쥐가 백마리 다운로드. Nakoniec jej zobral aspoň kabelku. Na základe zverejnených informácií sa galantským policajtom ozvali ľudia, ktorí stopára spoznali. To, že ide naozaj o muža podozrivého z lúpežného prepadnutia, potvrdila aj poškodená žena 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Polícia touto cestou ďakuje médiám a hlavne občanom za pomoc pri zistení totožnosti lupiča.

prepad5

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Policia na základe dôkazov obvinila 24- ročného Michala Balogha zo zločinu lúpeže 취영롱 다운로드. Muž pochádza z Novej Viesky, no v poslednom období sa zdržiaval v okrese Galanta a príslušníci polície po ňom už vyhlásili celoštátne pátranie. Michal Balogh je 175 centimetrov vysoký strednej postavy, má podlhovastú tvár, hnedé oči a rovnakej farby krátke vlasy. Ak ste muža zazreli, alebo poznáte miesto jeho terajšieho pobytu,všetky informácie môžete naďalej nahlasovať na číslo 158 국제시장 영어자막 다운로드.

prepad1

„Na čerpacej stanici za Galantou ju oslovil muž s batožinou so žiadosťou o odvoz iptime searcher. 44-ročná žena súhlasila a stopár si nasadol do jej auta Škoda Felícia. Dohodli sa, že ho dovezie na príjazdovú cestu ku kúpalisku neďaleko Sládkovičova 사탄의인형 2019 다운로드. Keď na dohodnutom mieste zastavila, stopár ju udrel vopred nachystaným kameňom zozadu niekoľkokrát do hlavy. Žena s mužom zápasila a keď zazrela okoloidúce auto volala o pomoc 바이트 계산기 다운로드. Muž vtedy využil príležitosť, sadol si na miesto vodiča a naštartoval. V strachu, aby muž neukradol auto aj s jej dieťaťom, vytrhla kľúče zo spínacej skrinky. Útočník sa dal na útek, no stihol ešte ukradnúť kabelku, v ktorej mala osobné doklady, mobilný telefón a peňaženku 화이트 라이언 찰리 다운로드. Kriminalisti zaistili všetky jeho veci a zistili, že batožina, ktorú mal pri sebe, nebola jeho. Operatívne previerky ich doviedli aj do ubytovne v Galante, kde batožinu v skorých ranných hodinách odcudzil a neskôr sa do cudzích šiat prezliekol Modern Combat. Na prepad sa vopred pripravil a na čerpacej stanici oslovoval výlučne ženy,“ uviedla k lúpeži krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

-lt/Zdroj a foto: Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave-

REKLAMA