Úvod Aktuality Tornádo nad Dechticami?

Tornádo nad Dechticami?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dechtice sú známe okrem iného vďaka zjaveniam, ktoré sa tu mali odohrať. V stredu 13. júna sa v blízkosti vrchu zjavení podarilo Krzysztofovi Dreczkowskemu zachytiť zaujímavé prírodné divadlo 강남구청 인강 다운로드. Autor videa v ňom vidí tornádo. Tomáš Sládek, ktorý sa venuje dokumentovaniu búrok, však hovorí, že zo záberov, ktoré sú k dispozícii, to nemožno potvrdiť Standing Egg Confession.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Dnes po 14 tej hodine v blízkosti vrchu zjavení v Dechticach som si všimol formovanie tornáda, ktoré začalo klesať z oblakov smerom k zemi, ale neskôr sa rozptýlilo 최신곡 다운로드. Podarilo sa mi zachytiť jeho záverečnú fázu pred rozptýlením – oblaky, ktoré sa točia v lieviku (zrýchlene tempo). Potom prešla búrka… Prozreteľnosť stráži Dechtice,“ napísal na svojom facebookovom profile Poliak, žijúci na Slovensku music songs.

So svojimi zábermi oslovil tiež lovca búrok Tomáša Sládka. „Po pozretí tohto javu nemôžem potvrdiť tvorbu tornáda, s týmto javom som sa stretol neraz aj ja a bola to len obyčajná rotácia mrakov bez tvorby tornáda alebo tromby, potreboval by som vidieť aj vývoj oblakov medzi oblakmi a zemou,“ konštatoval T 솔리드웍스 도면 템플릿 다운로드. Sládek, ktorý sa venuje dokumentovaniu a foteniu búrok po celom západnom Slovensku.

-red-

REKLAMA