Úvod Aktuality Testovanie v Borovciach: Z domácich nebol pozitívny nikto

Testovanie v Borovciach: Z domácich nebol pozitívny nikto

REKLAMA

V Boroviach si 21. a 22. novembra nechalo spraviť antigéový test 302 ľudí. Väčšia časť z nich v tejto obci nežije.

Ministerstvo obrany zverejnilo výsledky štvrtého kola testovania na ochorenie covid-19, ktoré v piešťanskom okrese prebehlo iba v Borovciach Production 101 Season 2 Episode 1. V prvom kole odhalili antigénové testy 8 pozitívnych zo 789 ľudí, ktorí sa nechali na odbernom mieste v tejto obci testovať. Keďže pozitivita mala hodnotu 1,01 %, uskutočnilo sa tam 21 서울시 지도 다운로드. a 22. novembra ďalšie kolo testovania.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Účasť bola tentoraz dobrovoľná a antigénový test na covid-19 si nechalo spraviť 120 rezidentov Java multi-file download. Všetci mali negatívny výsledok. Na vyšetrenie však prišlo aj 182 ľudí, ktorí v Borovciach nežijú, sedem z nich bolo pozitívnych.

Na štvrté kolo testovania prišlo celkovo 110 609 osúb, pričom pozitívne testy malo 2 501 z nich čo predstavuje pozitivitu 2,26 % NationwideBlade.

Výsledky všetkých testovaných miest a obcí sme tentokrát navyše na žiadosť samospráv rozdelili aj na rezidentov a nerezidentov testovaných oblastí Download the Android Studio sdk. Verím, že to starostom a primátorom pomôže s prehľadom o výskyte ochorenia v ich samospráve a prípadne reagovať na vznikajúci problém,“ povedal minister obrany SR Jaroslav Naď.

Text: Martin Palkovič Zdroj: Ministerstvo obrany SR Ilustr. foto: Viktor Vrábel/Bananský hlásnik

REKLAMA