Úvod Aktuality Termín antigénového testu si môžete rezervovať už aj v Piešťanoch

Termín antigénového testu si môžete rezervovať už aj v Piešťanoch

REKLAMA

Odberné miesto v areáli hotela Granit sa pripojilo k rezervačnému systému Národného centra zdravotníckych informácií. Na základe neho vybavia denne 275 záujemcov o bezplatný antigénový test na ochorenie covid-19 문명6 무료 다운로드.

V Piešťanoch fungujú dve odberné miesta – Napoleonské kúpele (10.00 – 18.00 h) a hotel Granit (8.00 – 16.00 h) 입술의 말 다운로드. Doteraz nebolo možné sa na vyšetrenie v žiadnom z nich objednať. Hotel Granit (Vojenský kúpeľný ústav, Teplická 81) sa pripojil k rezervačnému systému Národného centra zdravotníckych informácií začiatkom tohto týždňa 지니 음악 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

[rel_post_1]

Podľa elektronického formulára, ktorý musí každý záujemca vyplniť, sú v areáli hotela dve testovacie miesta 원펀맨 2기 5화 다운로드. Prvé z nich má maximálnu dennú kapacitu 155 a druhé 120 osôb. Aktuálne je väčšina termínov na najbližšie dni voľných.

AKTUALIZOVANÉ (2 총몽 애장판 다운로드. februára o 18.00 h): Mesto Piešťany na základe informácie od Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave oznámilo, že odberné miesto v Napoleonských kúpeľoch je od februára otvorené aj v sobotu. V najbližších dňoch majú v Piešťanoch pribudnúť aj ďalšie odberné miesta (v zozname ministerstva zdravotníctva v utorok 2. februára ešte neboli uvedené):

Unimobunka na parkovisku pri poliklinike (Rekreačná ulica 2) – zatiaľ nezverejnili termín odberov

Unimobunka pri obchodnom dome Prior (Ulica A. Hlinku 4613/46) – zatiaľ nezverejnili termín odberov

Unimobunka pri predajniach Tosport / Charvát (Ulica A. Hlinku 7053/48) – od 5. februára (pondelok – sobota od 8.00 do 12.00 h a od 12.15 do 16.00 h.

REKLAMA