Úvod Aktuality Televízia získala video útočníka z D1. Kričal: „Pomôžte mi, oni ma chcú...

Televízia získala video útočníka z D1. Kričal: „Pomôžte mi, oni ma chcú zabiť“

Polícia vyšetruje prípad muža, ktorý v stredu bezdôvodne napadol s teleskopickým obuškom vodičov na diaľnici D1. Rozbíjal okná na autách King of Fine Gems. Vodiči ho následne chytili a zbili. Televízia Markíza získala video, ktoré zachytáva časť udalosti, kde útočník kričí: „Pomôžete mi, chcú ma zabiť!“ Download the coward pedal 2.

Foto: TV Markíza / somreporter.sk

Štyridsaťročný muž z Brastislavy išiel na hnedej Kia Ceed pod diaľnici D1 묵향 31 txt 다운로드. V úseku medzi Trnavou a Piešťanmi krátko pred 14.00 h zablokoval autom naprieč jazdnými pruhmi vodiča osobného auta a kamiónu. „Teleskopickým obuškom im začal rozbíjať okná a kričal na nich, aby si vystúpili z áut a ľahli si na zem Terraria Mobile. V ohrozovaní a rozbíjaní pokračoval vzápätí ďalej aj na diaľničnom odpočívadle a aj v opačnom smere na Trnavu,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Sunflower of Detective Conan Flame.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Polícia zdokumentovala po incidente 9 poškodených vozidiel, medzi ktorými boli aj cudzinci. Počet poškodených vozidiel bude pravdepodobne vyšší nvda. „Muž bol vodičmi obmedzený na osobnej slobode a vzápätí zadržaný policajnými hliadkami. Škody na porozbíjaných autách polícia stále zisťuje spring framework file. Muž sa pri incidente zranil a je hospitalizovaný. Motív konania osoby polícia vyšetruje. Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre všeobecné ohrozenie, poškodzovanie cudzej veci a výtržníctvo Kung Fu Yo download. Nie je vylúčené, že právna kvalifikácia sa bude meniť,“ dodáva M. Linkešová.

Podľa informácii TV Markíza útočník skončil na psychiatrii.

-red-/TS KR PZ v Trnave Foto: somreporter.sk, KR PZ v Trnave

REKLAMA