Úvod Aktuality Sviečka za Jána a Martinu

Sviečka za Jána a Martinu

REKLAMA

Aj Piešťany sa pridajú dnešný deň (2.3.) k spomienke na zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú erwin4. Stretnutia sú o 17.00 h naplánované vo viacerých mestách Slovenska i vo svete. V Piešťanoch ide o tichú spomienku bez organizovaného programu, ktorá má byť individuálnym prejavom solidarity 2conv 다운로드.

V rovnakom čase sa budú konať zhromaždenia a pochody po celom Slovensku – Bratislava – Banská Bystrica – Dolný Kubín – Košice – Martin – Michalovce – Pezinok – Poprad – Považská Bystrica – Prešov – Púchov – Skalica – Spišská Nová Ves – Trenčín a v zahraničí Aberdeen – Berlín – Bern – Brno – Brusel – Edinburgh – Glasgow – Haag – Londýn – Madrid – Ostrava – Paríž – Praha – Stockholm – Vancouver x as a character.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

K dnešnej spomienke vznikla na Facebooku udalosť s názvom Piešťany – Nechceme späť 90-te Myway download! Sviečka za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Autori pozvánky vyzývajú: „Nebojte sa a príďte zapáliť sviečku ako prejav úcty k dvom mladým ľudom, ktorí boli brutálne zavraždení 제미니 맨 다운로드. Zhromaždenie nemá organizovaný program. Ak by niekto chcel niečo povedať, nech predstúpi a slobodne si zoberie slovo. Prosíme všetkých o zachovanie dôstojnosti a dobrých mravov.“

 

S súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice sa najčastejšie skloňuje mafiánska skupina Ndrangheta z talianskej Kalábrie, ktorá má aj na Slovensku svoje chápadlá siahajúce z „podnikateľského“ prostredia až do vysokej politiky k premiérovi Ficovi, a o ktorej mal rozpracovaný článok Free download of animations. Objavili sa však aj ďalšie možnosti, keď sa napríklad hovorí o tom, že Ján Kuciak pracoval na téme manipulácie s prideľovaním spisov na jednom z kľúčových súdov na Slovensku 자동차 경주 게임 다운로드. „Vznikla tam kasta firiem, ktorá žije z nepochopiteľných rozsudkov. Malá časť sudcov je kúpená. Vznikol okolo toho priemysel, ktorý umožnil získať úzkej skupine ľudí závratný majetok,“ povedal v rozhovore pre Aktualne.cz investigatívny publicista Radovan Bránik recipes. Bránik tvrdil, že na sa mal k tejto téme stretnúť s Kuciakom aj šéfredaktom portálu Aktuality.sk Petrom Bárdym. Ten tieto slová na svojom profile na Facebooku poprel name mp3.

 

Ďalšie zhromaždenie sa má uskutočniť 6. marca o 17:00 h opäť na Námestí slobody v Piešťanoch.

-th- Zdroj: etrend.sk

REKLAMA