Úvod Aktuality Striedanie zimného a letného času by malo skončiť

Striedanie zimného a letného času by malo skončiť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obyvatelia Európskej únie mohli v najväčšom online prieskume, aký kedy únia robila vyjadriť svoj názor či sú za striedanie zimného a letného času, alebo za jeho zrušenie artyboard 다운로드. Podľa výsledkov sa až 80 percent respondentov vyjadrili pre ukončenie striedania.

Európska komisia by tak mala ešte dnes schváliť návrh na zrušenie pravidelného prechodu na letný čas 산하련 다운로드. Povedal to jej predseda  Jean-Claud Juncker. Pre zavedenie celoročného jednotného času musí s návrhom súhlasiť ešte Európsky parlament a jednotlivé členské štáty EU. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V dotazníkoch prieskumu sa vyjadrilo 4,6 milióna ľudí z 500 miliónov obyvateľov Európskej únie 입고증 다운로드. Najväčší záujem bol u ľudí v Nemecku, ktorých hlasovali tri milióny.

Zmena času od roku 1916

Systém striedania času vymyslel koncom 18 movie Tuhon. storočia americký vedec Benjamin Franklin. Podľa Wikipédie nechcel zaviesť zmenu času, ale naučiť ľudí chodiť spať skôr a lepšie využívať denné svetlo Download Alice movie from Wonderland. Jeho nápadom sa v roku 1916 inšpirovali niektoré európske krajiny, vrátane Rakúsko-Uhorska, a tak bol letný čas po prvýkrát zavedený aj na Slovensku 가상 디스크 다운로드. Každoročne u nás funguje od roku 1979 a napriek úvahám o jeho zrušení, sme sa vstupom do Európskej únie zaviazali k jeho dodržiavaniu. Pôvodne naplánovala smernica EÚ začiatok a koniec letného času na poslednú marcovú a poslednú októbrovú nedeľu až do roku 2011 Truman Show subtitles. Neskôr, ale zrušenie odložila.

red Zdroj: CT

REKLAMA