Úvod Aktuality Štrajk: So starostlivosťou o deti pomôže radnica

Štrajk: So starostlivosťou o deti pomôže radnica

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Žiaci I. stupňa základných škôl, o ktorých sa nemá počas štrajku učiteľov kto postarať, môžu prísť do Centra voľného času Ahoj alebo Školskej družiny pri Základnej škole na Ulici F mencoder. E. Scherera.

[singlepic id=29929 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

„Mesto pripraví všetko tak, aby deti, ktorých rodičia nemajú možnosť zabezpečiť im náhradnú starostlivosť, nezostali samé – na ulici bez dozoru,“ povedala vedúca kancelárie primátora Drahomíra Moretová 저작권 동영상 다운로드. Rozsah starostlivosti o žiakov I. stupňa dohodli zástupcovia jednotlivých inštitúcií na dnešnej porade.

Centru voľného času Ahoj pre deti naplánovalo premietanie filmov, prednášku príslušníkov mestskej polície aj návštevu mestskej knižnice a Balneologického múzea 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Okrem toho budú hrať spoločenské aj počítačové hry, pracovať s hlinou alebo športovať v telocvični. Rodičia ich môžu do CVČ priviesť 26 웹툰 총수 다운로드. až 28. novembra medzi 7.30 a 8.00 h.

V utorok 27. a v stredu 28. novembra od 6.00 h budú očakávať deti v družine na ZŠ F. E. Scherera. Pripravujú tam podobný program a taktiež platí, že starostlivosť o deti je bezplatná Download BaiduCloud. V družine postrážia deti do 16.30 h a v CVČ Ahoj do 16.00 h.

REKLAMA

Podľa oznamu zverejneného na webe mesta, musia rodičia alebo zákonní zástupcovia priviesť deti osobne a zabezpečiť im stravu, prezúvky, a prezlečenie na prácu s hlinou 커피가 식기전에 다운로드. Taktiež by nemali zabudnúť ich preukaz poistenca a na lístku napísané meno dieťaťa, adresu a telefonický kontakt.

Na zabezpečenie starostlivosti o deti vyzval včera starostov a primátorov minister školstva Dušan Čaplovič 지누션 다운로드. Na tlačovej konferencii tiež informoval, že počas štrajku bude na ministerstve zriadení krízový štáb, ktorý prostredníctvom telefónu a e-mailu poskytne rodičom a učiteľom poradenstvo a právnu pomoc socket.io.js.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA