Connect with us

Aktuality

StartupCamp už aj v Piešťanoch – hľadajú sa akční ľudia

Published

on

Reklama
Reklama

Po Bratislave a Košiciach sa aj v Piešťanoch uskutoční už v sobotu 27. novembra StartupCamp. Že neviete, čo to je? Tak skúsime vysvetliť – je to pravidelné neformálne stretnutie ľudí zaujímajúcich sa o startupy (začínajúce firmy). Stretávajú sa tu predovšetkým ľudia z informačno-technologického prostredia ako founderi, kóderi, dizajnéri, ale tiež investori a „biznis mudrlanti“. Dvere sú však otvorené pre všetkých, ktorí majú záujem.

[singlepic id=7498 w=320 h=240 float=left]Prvý StartupCamp sa konal v Bratislave pred štyrmi mesiacmi, pod palcom zakladateľa a hlavného organizátora Radovana A. Greža. Myšlienka bola a je jednoduchá – StartupCamp má dať dokopy ľudí, ktorí sú akční, neboja sa podnikať konkrétne kroky a hľadať spôsoby ako sa presadiť na trhu.

Ako taký StartupCamp vyzerá? Jednoducho:) Prídete na miesto stretnutia, v skratke sa predstavíte (čo robíte, prečo to robíte, čo hľadáte alebo ponúkate na StartupCampe) a v zápätí na to, po predstavení sa všetkých účastníkov, nasleduje networking – to jest spoznávanie nových ľudí, hľadanie partnerov do vášho projektu, či firmy, či dokonca hľadanie investorov, ak máte niečo investovania hodné. „Startupcamp je však aj ideálne miesto na nájdenie práce. Na bratislavskom StartupCampe sme boli niekoľkokrát svedkami toho, ako si webdizajnéri, kóderi, či marketéri našli zákazku,“ hovorí Zuzana Urbanová, ktorá organizáciu podujatia v Piešťanoch zabezpečuje.

Prvý Piešťanský StartupCamp sa teda bude podľa všetkého niesť v uvoľnenom duchu, nečakajte prednášky, príďte sa porozprávať a ukázať, že aj v Piešťanch žije kopec kreatívnych a talentovaných ľudí!

Reklama

Akcia sa uskutoční 27.11.2010 o 17.00 v Hoteli Máj v Piešťanoch.

Ďalšie info: http://www.facebook.com/event.php?eid=142423925806297

PS: Jeden z účastníkov StartupCampu bude vyžrebovaný a získa na mesiac myx.sk heatmapy zadarmo!

Foto: www.facebook.com/StartupCampSK

Populárne články