Úvod Aktuality Sprievod a kultúrny program oživili centrum

Sprievod a kultúrny program oživili centrum

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Centrum mesta Piešťany počas včerajších podvečerných hodín ožilo sprievodom študentov, ktorí sa stretli v rámci 10. medzinárodného fóra škôl Pierra de Coubertina Mercy Song. Zástup prešiel z Námestia SNP cez Winterovu ulicu až k Hudobnému pavilónu, kde nasledovali vystúpenia jednotlivých škôl prezentujúce kultúru ich krajín skycastle full. Skupina mladých ľudí vytvorila v srdci mesta neopakovateľnú atmosféru vzájomnosti, priateľstva a porozumenia. Dnes ešte študentov čaká o 16:00 záverečný ceremoniál v Kine Fontána a zajtra sa vydajú na cestu domov alexnet 다운로드. Ako to včera vyzeralo si môžete pozrieť vo videách a rozsiahlom fotoreporte.

IMG_8136_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Chcela by som privítať týchto stopäťdesiat mladých ľudí, ktorí priniesli do nášho mesta harmóniu, priateľstvo, spolupatričnosť, ktorí priniesli do nášho mesta mladého ducha 바이올린 연주곡 다운로드. Chceli by sme vám ukázať z každej krajiny najtradičnejšie prvky, ktoré nacvičili pre toto mesto. Verím, že dnešný večer bude pre nich ako aj pre nás nezabudnuteľný práve svojou atmosférou a myšlienkami, ktoré títo mladí ľudia medzi nás priniesli 3d max 2011. V súčasnosti je totiž veľmi dôležité, aby sme našli spoločnú reč,“ povedala na úvod kultúrneho programu riaditeľka Gymnázia Pierra de Coubertina Miroslava Hanková 루시퍼 시즌3 다운로드.

IMG_8118_resizeDiváci v plnom hľadisku mali možnosť vidieť tradičný tanec z Austrálie, výprava z Rakúska rozhýbala divákov spoločným valčíkom, mnohých potešil pohľad na vystúpenie Argentínčanov či Grékov Yoon Jong-shin's Age. Chlapci z Kene predviedli svoje vystúpenie v tradičných masajských dekách, dievčatá z Brazílie zase ukázali capoeiru, svoju kultúru predviedli aj zástupcovia škôl z Čiech, Nemecka, Estónska a Nórska 인벤터 학생용 다운로드. Pár z Juhoafrickej republiky vystúpil v oblečení s podobizňou Nelsona Mandelu, študenti zo Zimbabwe hľadisko nielen pobavili, ale aj strhli k energickému tancu a na záver si účastníci zo všetkých krajín zakrepčili na slovenskú ľudovú pieseň Tenka som ja, tenučka gdfr.

-lt-

REKLAMA