Úvod Aktuality Správna rada nemocnice takmer po starom, D. Lipšič doplnil trestné oznámenie

Správna rada nemocnice takmer po starom, D. Lipšič doplnil trestné oznámenie

REKLAMA
Esesko

Daniel Lipšic doplnil pred pár dňami trestné oznámenie v súvislosti s kauzou nákupu CT prístroja v piešťanskej Nemocnici A. Wintera Paint. Dodatok sa týkal súdnych rozhodnutí v súvislosti s rozšírením počtu členov správnej rady nemocnice zastupujúcich ministerstvo z troch na štyroch, pričom na nezákonnosť tohto postupu už dávnejšie upozorňuje piešťanský lekár Alan Suchánek chrome 구버전 다운로드.  Správna rada mala podľa plánov ministerstva od 1. marca fungovať v novom zložení, pričom ministerstvo malo do nej nominovať iba jedného svojho zamestnanca a ostatné miesta mali byť obsadené ľuďmi, ktorých navrhne samospráva či neziskové organizácie Hot body download.

nemocnica

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

REKLAMA

banner-marec01

Napokon minister Čislák opäť do správnej rady dosadil svojich ľudí, s tým, že vo funkcii naďalej zostali Jana Kováčová, Róbert Maguľa a Milan Brdársky centos iso 다운로드. Petru Kováčikovú nahradila Eva Lakotová. Podľa dostupných informácií v iných nemocniciach, ktoré sú neziskovými organizáciami, má po novom štát naozaj iba jedného zástupcu, správne rady v nich boli doplnené ľuďmi  navrhnutými samosprávami. Zástupcami zamestnancov v správnej rade sú naďalej lekár Alan Suchánek a sestra Magdaléna Kovačovičová, ktorí upozornili na nákup predraženého CT 제인 도 다운로드.

„Včera som sa dozvedel – a nielen z vyjadrení ministra zdravotníctva V. Čisláka – že trestnoprávny rozmer kauzy nákupu predraženého CT-čka v Piešťanoch chcú zamiesť pod koberec 교육 동영상 다운로드. Dnes som preto doplnil moje trestné oznámenie z novembra 2014, ku ktorému som doložil právoplatné rozsudky potvrdzujúce, že doplnenie Správnej rady nemocnice v Piešťanoch vtedajšou ministerkou Zvolenskou bolo nezákonné 내가 살인범이다 다운로드. Bez tejto zmeny v zložení Správnej rady by pritom nikdy kšeft s CT-čkom urobiť nemohli. Možno sa vám viacerým zdá, že to nemá význam a aj tak sa nič nezmení english for proficiency. Práve na to oni hrajú – že sa vzdáme, stratíme odvahu, rezignujeme. Nesmieme to nikdy vzdať, pretože je to dobrý boj,“ napísal na svojej FB stránke 10 더보이 다운로드. marca Daniel Lipšic.

10866111_927882330576994_7981228884767599955_o[1]

Po pár dňoch pridal Daniel Lipšic ďalšie vyjadrenie: „Minister zdravotníctva Čislák, nerobí nič iné, len zahládza stopy po netransparentnom šafárení s verejnými zdrojmi po kauze CT v nemocnici v Piešťanoch Windows 10 1909. Takýto minister nemôže byť vo funkcii, preto s kolegami z OLANO a SAS budeme zbierať podpisy na zvolanie mimoriadnej schôdze na jeho odvolanie.“

-th-, Foto: th a www.facebook.com

REKLAMA