Úvod Aktuality Spolu hoci na diaľku: Materské centrum Úsmev pripravilo hru pre rodiny

Spolu hoci na diaľku: Materské centrum Úsmev pripravilo hru pre rodiny

REKLAMA

Materské centrum Úsmev pozýva všetky rodiny s deťmi, aby sa zapojili do verejnej hry Spolu hoci na diaľku.

Každý týždeň Materské centrum Úsmev na svojej facebookovej stránke  zverejňuje výzvu s konkrétnou tématikou 이지툰 다운로드. Jedinou podmienkou zapojenia do hry je zaslanie fotky, ktorá zachytáva aktuálnu tému. Množstvo fotiek ani čas zaslania fotiek nie je limitovaný 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Na zaslanie fotografie máte celý týždeň, takže si to viete naplánovať ako to vám vyhovuje. Poňatie výzvy je výlučne na vás. Nápadité a výnimočné prevedenia sú vítané Download Buzz Thorns.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Nové výzvy sa zverejňujú vždy v nedeľu. Zapojiť sa môžete kedykoľvek v priebehu hry. Nie je podmienkou absolvovať kompletnú hru. Každá rodina, ktorá sa zapojí bude odmenená maličkosťou toe-ik. V závere hry, 27.12.2020, bude jedna z fotiek vylosovaná a majitelia fotky získajú zvláštnu odmenu.

Veríme, že všetci, ktorí sa zapoja do Spolu hoci na diaľku zažijú prostredníctvom hry veľa zábavy a príjemných spoločných chvíľ good day. Rodiny vnímame ako kreatívne tímy a už teraz sa tešíme, že budeme môcť spoločne zdielať zážitky z hry prostredníctvom zaslaných fotografií. Určite si mnohé rodiny nájdu vo fotkách inšpiráciu ako pestrejšie tráviť voľný čas.

Na záver by sme radi prezradili, že aj napriek všetkým obmedzeniam a reštrikciám Materské centrum Úsmev pripravuje do konca roka pre rodiny výnimočné prekvapenie.

Zdroj: Tlačová správa Materské centrum Úsmev

REKLAMA