Úvod Aktuality Bezplatné testovanie v Piešťanoch zabezpečia hasiči v priestoroch MsKS

Bezplatné testovanie v Piešťanoch zabezpečia hasiči v priestoroch MsKS

REKLAMA

Okrem Národného ústavu reumatických chorôb budú v piešťanskom okrese zabezpečovať vyšetrenie na ochorenie covid-19 aj hasiči. Od pondelka 9 퍼펙트 월드 다운로드. novembra sú teda v kúpeľnom mieste dve odberné miesta.

Hasičský a záchranný zbor začal s prevádzkou odberných miest, kde budú hasičskí záchranári robiť testy na počkanie a bezplatne Sketch Crack. Ľudia, ktorí ich absolvujú, dostanú certifikát. Ten je potrebný napríklad pri ceste do „červených“ regiónov, teda do tých okresov, kde cez víkend prebehlo celoplošné testovanie 13-hour download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Odberné miesta budú prevažne na hasičských staniciach okresných riaditeľstiev Hasičského a záchranného zboru, odbery budú vykonávať hasičskí záchranári, ktorí majú s testovaním bohaté skúsenosti,“ informovalo dnes ministerstvo vnútra s tým, že takéto odberné miesto bude aj v Piešťanoch internet attachments.

AKTUALIZOVANÉ 10. novembra o 9.30 h: Záujemcovia o testovanie ho nájdu v priestoroch hasičskej stanice na Dopravnej ulici Russen Crack. Záujemcovia o testovanie ho nájdu v priestoroch Mestského kultúrneho strediska Piešťany na Ulici A. Dubčeka 27. Vyšetrenia tam budú prebiehať každý deň od 12.00 do 20.00 h až do odvolania.

O zmene miesta v utorok 10. novemembra informovala radnica: Keďže testovanie v priestoroch hasičskej stanice nie je vhodné, preto na základe spolupráce Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch, Mesta Piešťany a Okresného úradu Piešťany bolo určené za testovacie miesto v MsKS. Okresný úrad na toto testovanie zabezpečil administratívnych pracovníkov.“

Ďalším odberným miestom pre bezplatné testovanie na ochorenie covid-19 je v Piešťanoch Národný ústav reumatických chorôb (Nábrežie I. Krasku č . 4). Ministerstvo zdravotníctva informovalo, že vyšetrenia tam budú robiť v čase od 10.00 do 13.00 h.

Text: Martin Palkovič Foto: Prezídium HaZZ

REKLAMA