Úvod Aktuality Spanilá jazda veľký rozruch nenarobila

Spanilá jazda veľký rozruch nenarobila

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na piešťanské letisko dorazili približne dve stovky ťahačov, hlasného sprievodu sa 18. júna zúčastnila asi polovica z nich 닥터후 시즌1 다운로드. Novinkou bol policajný retro doprovod, kolónu totiž viedlo auto Verejnej bezpečnosti.

[singlepic id=15098 w=320 h=240 float=left]Jedno z najobľúbenejších sprievodných podujatí Truck Arény začalo o 10.00 h Premier Pro 2.0. Okolo Žilinskej a Bratislavskej cesty čakalo množstvo divákov, najmä rodín s deťmi. Tie sa nevedeli dočkať a kývali takmer na každé auto idúce okolo Smurf game. Príchod ťahačov napokon ohlásila prenikavá siréna vozidla VB, ňou nasledovalo zopár veteránov, motorkárov a napokon dlho očakávané ťahače 한글 815 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Napriek tomu, že ich nebolo príliš veľa, ich klaksóny sa ozývali po celom meste. Trasa viedla z letiska po Žilinskej, Bratislavskej a Krajinskej ceste Tudors. Na križovatke s [singlepic id=15113 w=320 h=240 float=right]ulicou Dominika Tatarku sa kolóna otočila, na čo veľmi dobre poslúžil široký kruhový objazd, a zamierila späť na letisko 한글2007 그리기마당 다운로드. Plánovanú návštevu Trnavy a Trenčína organizátori vynechali.

Popoludní začína hlavný program Truck Arény Fortune Harmony. Jeho hlavnou hviezdou je Peter Nagy so skupinou Indigo. Nebudú chýbať preteky v šprinte, paralelnom slalome , exhibícia kaskadérov ani nočné Miss mokré tričko 뫼신사냥꾼 다운로드.

[youtube width=“522″ height=“350″]http://www.youtube.com/watch?v=6hmCFW8nv5k[/youtube]

Celkovo sa D.I.L.A.N winhex 다운로드. Truck arény 2011 zúčastnilo 289 ťahačov rôznych značiek. Predviedli sa v najväčšom zložení hlavne značka DAF a pohár si odniesol zástupca firmy Dilan DAF pán Marián Šiko glass ball mp3. Spomedzi spoločností mala najviac ťahačov firma Autodoprava Šebo, predviedli 25 áut! Na druhom mieste skončila firma PAPO a na treťom mieste skončila spoločnosť ASOS, ktorí si zároveň odniesli pohár za najkrajšiu expozíciu. Titul TOP truck na základe SMS hlasov si odniesla už po štvrtý krát Severní Hvězda s jej šoférom Jirkom Šatánkom. Špeciálnu cenu a to Pohár Slanley Cvengroša si odniesla Simona z Autodopravy BJ so svojim žltým ťahačom Wild West. Dopravných spoločností bolo celkovo 147. Na D.I.L.A.N. Truck arénu 2011 sa prišlo pozrieť počas dvoch dní 13000 návštevníkov.

[nggallery id=834]

Text, foto a video: Martin Palkovič

 

REKLAMA