Connect with us

Aktuality

Spanilá jazda truckov tento rok nebude

Published

on

Reklama
Reklama

Tradičné trúbenie a hukot kamiónov zažívali Piešťany v posledných rokoch začiatkom leta pravidelne. Exhibícia účastníkov Truck Arény si našla stálych divákov, ktorí lemovali trasu netradičného sprievodu. Tento rok však o toto divadlo prídu.

[singlepic id=15098 w=320 h=240 float=left]„Spanilá jazda tento rok nebude, nakoľko sa zmenila celá štruktúra podujatia a Truck Aréna sa uskutoční v kempe na Lodenici. Z bezpečnostných dôvodov dnes autá zaparkujú a v nedeľu pôjdu ráno domov,“ vysvetlila Zuzana Gabrišová z agentúry MMI.

Organizátori na webe podujatia informovali, že ako prvý dorazil do areálu najvzdialenejší registrovaný ťahač „nádherný americký nosáč s airbrushom americkej vlajky, ktorý prišiel až z Holandska.“

Festival veľkých áut začína dnes, 15. júna. Brány Lodenice sa otvoria pre návštevníkov o 16.00 h a o 17.30 h začne hudobný program. Jeho hlavnou hviezdou je domáca kapela Slniečko. Zahrajú aj Black Diamond, Vrbovskí víťazi, Karpatské chrbáty, Bukasový masív a Neznámi.

Reklama

Bohatý sprievodný program pre návštevníkov podujatia je pripravený na zajtra: futbalový a ženský volejbalový turnaj, vyhlásenie súťaže Miss D.I.L.A.N. Truck aréna a Miss bodypaiting, autogramiáda účastníka Dakaru Ivana Jakeša, vystúpenie kaskadéra Mirka Lisého a cyklotrialistov, boj v bahne, exhibícia bojovníkov a súťaže ako napríklad ťahanie trucku a válanie pneumatiky.

Koncerty začnú už o 14.30 h. Ako prvý vystúpi Ivan Mládek a jeho Benjo Bend, nasledovať budú Senzus, Iveta Bartošová, Tina a Ego, Zuzana Smatanová a AC/DC revival.

Takto vyzerala spanilá jazda vlani: 

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=6hmCFW8nv5k[/youtube]

[nggallery id=834]

Text, foto a video: M. Palkovič

Populárne články