Connect with us

Aktuality

SOŠ na jubilejnom ročníku Agrokomplexu

Published

on

Reklama
Reklama

Výstavisko Agrokomplex a Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky otvárajú v Nitre jednu z najvýznamnejších medzinárodných výstav svojho druhu na Slovensku. Jubilejný 40. ročník Medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex 2013 sa uskutoční v dňoch 22. – 25. 8. 2013 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

[singlepic id=39719 w=320 h=240 float=right]Stredná škola RAKOVICE tu nebude chýbať. Nájdete ju v pavilóne M1 spolu so Slovenskou poľnohospodárskou a potravinárskom komorou.

Na spoločnej ploche sa predvedú aj interaktívne, a to v sobotu 24. 8. 2013 v čase od 12:00 hodiny ukážkami aranžérsky prác, v ktorých sa zamerajú na využitie ovocia, zeleniny

a prírodných materiálov v modernom viazaní a aranžovaní kvetín. Záujemcom poskytnú tiež priestor na prípadné zhotovenie vlastného aranžmánu, a aj bližšie informácie o študijných – učebných odboroch na škole.

Reklama

Študijný odbor Bionergetika sa samostatne predvedie v stánku v spolupráci zo Združením bioenergetiky na Slovensku v pavilóne M1. Tu bude k dispozícií pre návštevníkov informačný panel s informáciami o študijnom programe.

Text: Tlačová správa

Populárne články