Úvod Aktuality Sokolovce: Príčinou konfliktu s fatálnymi následkami mali byť drogy

Sokolovce: Príčinou konfliktu s fatálnymi následkami mali byť drogy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kriminalisti vyšetrujú smrť 38-ročného muža, ku ktorej došlo v noci na sobotu v obci Sokolovce. Podľa informácií, ktoré zverejnila TV Markíza zabil kamarát kamaráta Download Bad Piggies. „V tejto chvíli vieme len potvrdiť, že prišlo k incidentu medzi dvoma osobami,“ uviedla polícia.

Jeden z mužov mal preskočiť plot a zaútočiť na druhého Modern Family. Ten vzal kuchynský nôž a údajne ho bodol do hrude. Podľa informácií TV Markíza boli príčinou tohto konfliktu drogy 삼국지 11 무료 다운로드. Kriminalisti v rovnakom dome už jedno úmrtie vyšetrovali. Explózia tam zabila 29-ročného muža. Propán-butánová fľaša vybuchla, keď pomocou nej pripravovali pervitín 윈도우 10 서비스 팩 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kriminalisti dnes na mieste udalosti incident vyšetrovali takmer od polnoci. „V tejto chvíli vieme len potvrdiť, že prišlo k incidentu medzi dvoma osobami Ano 1800ed. Všetky okolnosti udalosti stále preverujeme. Právna kvalifikácia bude stanovená po dôslednom zadokumentovaní. Ďalšie informácie k prípadu poskytneme neskôr, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ informovala polícia.

Text: Martin Palkovič Zdroj: TV Markiza

REKLAMA