REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Šípkovom zažili policajti v pondelok 20. septembra riadne scifi. Vodič, ktorého zastavili sa si išiel dať z vodky priamo pred ich očami 안드로이드 자막 다운로드.

„Policajt ho vyzval, aby sa podrobil policajnej kontrole. Už prvotný kontakt, keď stiahol okienko vodiča, naznačoval, že si vodič minimálne pred jazdou alebo počas nej niečoho upil 32비트 익스플로러. 55 ročný muž nereagoval vôbec na slová policajta, siahol v aute do spolujazdcovej skrinky a počas kontroly, pred očami policajta sa chcel „dotankovať“ vodkou Guardian game. Policajt ho vyzval, aby to nerobil, fľašku s vodkou odložil a podrobil sa dychovej skúške na alkohol. Tá v dychu potvrdila najskôr 1,16 mg/l alkoholu Free Windows xp. Druhá skúška bola o niečo vyššia. Krátko pred obedom mu policajný alkotest nameral hodnotu 1,27 mg/l, čo je 2,65 promile,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová 빌리진 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Policajti sa vodičovi snažili vysvetliť, že sa dopustil prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, na mieste mu zdržali vodičský preukaz a ďalšiu jazdu zakázali. To však muž nepochopil a stále sa dožadoval, že chce v jazde pokračovať ďalej. „V jazde síce pokračoval, ale už s našou hliadkou, rovno do cely policajného zaistenia,“ dodala M. Linkešová.

V súvislosti s toto jazdou pod vplyvom alkoholu začal poverený policajt vo veci trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Muž zostal v cele, až do rozhodnutia súdu o jeho vine a treste. Prípad bol riešený v tzv. super rýchlom konaní.

Zdroj: KR PZ v Trnave / red

REKLAMA