Úvod Aktuality Sobotná búrka zamestnala aj piešťanských hasičov

Sobotná búrka zamestnala aj piešťanských hasičov

REKLAMA
Skola Rakovice

Slovensko zasiahla v noci zo soboty na nedeľu séria silných búrok. Ich následky museli odstraňovať hasiči v celom Trnavskom kraji.

„Príslušníci Hasičského a záchranného zboru v Trnavskom kraji zasahovali 3 Kakao Lens character. a 4. októbra v súvislosti s poveternostnou situáciou a prechodom búrkového frontu celkom 15-krát,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave Mária Zaťková Entrip download. Tretinu z týchto výjazdov absolvovali hasiči z Okresného riaditeľstva HaZZ v Piešťanoch.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl

Plné ruky práce mali aj dobrovoľní hasiči 칸쟈니 다운로드. S odstraňovaním búrok pomáhali okrem iných aj dobrovoľné zbory obcí Jaslovské Bohunice, Moravany nad Váhom a Drahovce.

„Pri výjazdoch šlo predovšetkým o odstraňovanie spadnutých stromov z cestných komunikácií, z osobných motorových vozidiel, odčerpávanie vody a odstraňovanie nánosov bahna z miestnych komunikácií Download african vod. Závažnejšie kolízie neboli v súvislosti s búrkovou činnosťou zaznamenané, neprišlo k poškodeniu zdravia osôb ani rozsiahlejším škodám na majetku,“ dodala Mária Zaťková Newist Hello Download.

Zdroj: KR HaZZ v Trnave

REKLAMA