Úvod Aktuality Krajská organizácia cestovného ruchu vyhlásila súťaž na nové logo

Krajská organizácia cestovného ruchu vyhlásila súťaž na nové logo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj (KOCR) vyhlásila verejnú súťaž na návrh svojho loga a základnej vizuálnej identity Download Android bitmap. Organizácia chce aj týmto krokom prispieť k zatraktívneniu Trnavského kraja ako destinácie cestovného ruchu.

Hodnotená bude predovšetkým originalita a inovatívnosť kreatívneho nápadu, ktorý bude moderným a pútavým grafickým vyjadrením motta „Kraj zážitkov,“ ktorý KOCR vo svojej komunikácii s verejnosťou používa 폰으로 다운로드. Víťazný návrh bude známy v prvej polovici novembra a jeho autor získa finančnú odmenu 2000 eur.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Všetky podrobné informácie o súťaži, ako aj aj brožúry, tipy a informácie o miestach a atraktivitách, ktoré sa oplatí v TTSK vidieť a zažiť, sú k dispozícii na webovej stránke krajzazitkov.sk a sociálnych sieťach 신세기 에반게리온 다운로드.

V rámci podpory cestovného ruchu v Trnavskom kraji KOCR uskutočnila kampaň zameranú na prilákanie domácich aj zahraničných návštevníkov, predovšetkým zo susedného Juhomoravského kraja a župy Györ-Moson-Sopron Drastic Pokémon Heartgold. Prebiehala v auguste v printových a online médiách, rádiách a na sociálnych sieťach. Predstavené boli turistické „naj“ zo všetkých okresov kraja z oblasti cyklistiky, turistiky, prírodných vodných plôch, kúpeľníctva i kultúrnych pamiatok imageready.

V zložitej situácii pandémie ochorenia Covid-19 KOCR zároveň prispela na marketingové aktivity svojim trom členským oblastným organizáciám cestovného ruchu –  OOCR Trnava Tourism, OOCR Rezort Piešťany a OOCR Žitný ostrov-Csallóköz.

Zdroj: Tlačová správa TTSK Foto: facebook.com/trnavskykraj

REKLAMA