Connect with us

Aktuality

So školským rokom sa na Mojmírke rozlúčili dvomi zaujímavými akciami

Na piešťanskej Základnej škole Mojmírova využili posledný týždeň školského roka na organizáciu zaujímavých podujatí. Deti sa so školským rokom rozlúčili športovým “Olympijským dňom” a „Rozlúčkovým párty dňom“.

Published

on

Párty deň na Mojmírke
Reklama

 

Olympijský deň

Olympijský deň Mojmírka

Reklama

Všetci športovci sa už nedočkavo tešia na Olympijské hry v Paríži. Pani učiteľky prvého stupňa v spolupráci s Olympijským klubom Piešťany si pre svojich žiakov pripravili takú malú olympiádu, aby deťom priblížili o čom samotná olympiáda je. Nechýbal slávnostný ceremoniál, nástup športovcov, vyvesenie olympijskej zástavy a zapálenie pochodne. V športových disciplínach si zasúťažili všetci žiaci v duchu fair play.

Rozlúčkový párty deň


Deviataci zo ZŠ Mojmírova sa v spolupráci so Žiackym  parlamentom rozhodli mladším spolužiakom prichystať „Rozlúčkový párty deň“. Nachystali množstvo zaujímavých aktivít a hier, maľovanie na tvár, tance, cvičenia, bar s limonádami a  samozrejme nesmel chýbať už II. ročník futbalového turnaja Mojmírcup. V kategórii mladších žiakov vyhrala 6.C a v starších žiakov obhájila prvenstvo z minulého roka súčasná 9.B.

Reklama

Všetci sa bavili, pedagógovia akciu chválili a oceňovali a žiaci odchádzali spokojní, plní zážitkov a dobrej energie.  Deviatakom držíme palce v ďalšom štúdiu.

TS ZŠ Mojmírova

Populárne články