Connect with us

Aktuality

Smeráci oslavovali MDŽ. Hviezdou bol Kazík

Published

on

Reklama

„Čo sú tu celé Piešťany?“ reagoval na zaplnené kino Fontána spevák Robo Kazík: „Ukradli mi zo šatne všetky stoličky.“

[singlepic id=26378 w=320 h=240 float=left]Aj týmito slovami sa začala 6. marca oslava Medzinárodného dňa žien, na ktorej sa predstavitelia strany SMER-SD stretli so svojim sympatizantmi. Najmä tí starší prúdili k Fontáne už desiatky minút pred začiatkom, báli sa o voľné miesta a tešili sa na predsedu strany Róberta Fica.

Reklama

Hlavnou hviezdou programu však bol Robo Kazík. Okrem interpretácie vlastných hitov hovoril aj vtipy a prítomné ženy oslovoval dievčatá.

Kandidátov do parlamentu zastupovali Mária Beňová, Renáta Zmajkovičová a Braňo Ondruš: „Som veľmi rád, že práve naša strana sa nedala zastrašiť spoločenskými pohybmi a do dnešných dní drží tento sviatok pri živote. Oslava MDŽ sa nedeliteľne spája s politickým pôsobením strany SMER-SD.“ Volebný program kandidáti takmer nespomínali. Iba na začiatku stretnutia si publikum pozrelo predvolebné video – emotívny zostrih výrokov predstaviteľov dosluhujúcej vlády a grafov nepriaznivého vývoja.

Reklama

Po krátkych príhovoroch Braňa Ondruša a Renáty Zajkovičovej všetci traja kandidáti na poslancov zo sály odišli a pokračovalo vystúpenie Roba Kazíka.

[nggallery id=1466]

Text a foto: Martin Palkovič

Populárne články