Connect with us

Aktuality

Slovenský cykloklub chystá opäť Raňajky pre cyklistov. Nenechajte si ich ujsť

Slovenský cykloklub pozýva na Raňajky pre cyklistov. Uskutočnia sa v piatok 7. júna pri meteorologickej stanici pri Kolonádovom moste v Piešťanoch. Raňajky sa budú podávať od 7:00 do 10:00 hodiny, alebo do „vypapania“ zásob.

Published

on

Reklama

Po úspešných minulých ročníkoch sa i v tomto roku budú v Piešťanoch konať Raňajky pre cyklistov, pričom na nich môžu všetci spoločne naštartovať deň. Pre cyklistov, kolobežkárov, korčuliarov, ale i chodcov, bude pripravené drobné občerstvenie, káva, čaj či minerálka.

„Raňajky sú základom úspešného dňa!“ Tohto hesla sa v Slovenskom cykloklube držia už tretí rok a preto budú raňajky naozaj bohaté. Vďaka skvelým lokálnym partnerom si budete môcť pochutnať na výborných bagetkách z Pekárničky POEM, či na kávičke z Pražiarne kávy Classic coffee. Ponuku od partnerov doplnia koláčiky, sladké i slané pečivo z lokálnych pekárni, voňavý čaj, ovocie.

Reklama

Tohtoročnou novinkou je program pre detským návštevníkov, raňajky navštívi maskot Kubík, deťom prinesie dobrú náladu, nejakú tú maškrtu a veselé odmeny.

Reklama

 

Slovenský cykloklub v tomto roku oslavuje 30 rokov svojej pôsobnosti. Desiatky rokov vykonáva svoju činnosť priamo z Piešťan, kde má  sídlo. „Našou primárnou činnosťou je realizácia, obnova a udržiavanie cykloturistického značenia na Slovensku. Stojíme za tisíckami kilometrov cykloturistických trás, inak tomu nie je ani v okolí Piešťan. Náš značkársky život si ozvláštňujeme organizáciou podujatí pre širokú verejnosť. Raňajky pre cyklistov budeme organizovať už tretí rok a teší nás záujem zo strany piešťanských cyklistov a širokej verejnosti a mesta. I tento rok sú všetci srdečne vítaní,“ uviedla Lucia Bagová, organizátorka podujatia. V stánku sa okrem raňajok môžete dozvedieť zaujímavé informácie z oblasti cykloturistiky a cyklistiky nielen z okolia Piešťan, ale z celého Slovenska.

TS Slovenský cykloklub / -red-

Populárne články