Úvod Aktuality Sĺňava je dnes opäť o čosi čistejšia, brigáda vyvrcholí v nedeľu

Sĺňava je dnes opäť o čosi čistejšia, brigáda vyvrcholí v nedeľu

REKLAMA
Esesko

Jarné upratovanie Váhu a Sĺňavy je od utorka v plnom prúde a vyvrcholí v nedeľu 20. marca. Do zberu odpadkov sa zapojili viaceré základné a stredné školy z Piešťan, pričom dnes štafetu prebrali žiaci troch tried zo Základnej školy E 한글 815 다운로드. F. Scherera. V úseku od bufetu Dino po koniec vlnolamu smeti vďaka šikovným deťom doslova mizli pred očami a za necelú hodinu sa im podarilo odpadkami zaplniť dohromady až 35 vriec s objemom 120 litrov. Upratovania sa môžete zúčastniť ako dobrovoľníci aj počas víkendu, vrecia a rukavice sú k dispozícii v bufete, kde dostanete aj občerstvenie v podobe kapustnice a čaju Tudors. Začiatok záverečnej nedeľňajšej brigády je naplánovaný o 9:30.

Brigáda Sľňava (15)

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Jarné upratovanie brehov Váhu a Sĺňavy robíme ako škola už niekoľko rokov, vlastne od začiatku, kedy je takto organizovaná 한글2007 그리기마당 다운로드. Pamätám si, že prvýkrát sme na relatívne malom úseku vyzbierali až 150 vriec odpadkov. Zarážajúce je podľa mňa to, že každý rok je tých odpadkov veľa Fortune Harmony. Veľa smetí prináša rieka, ale dosť ich zostáva aj po rybároch. Deti majú o upratovanie záujem, i keď samozrejme, niektorým sa to úplne nepáči 뫼신사냥꾼 다운로드. Tento rok sa zapojí z našej školy šesť tried, deti pozberajú to, čo dočiahnu a určite by bolo dobré, ak by sa k nám pridali aj nejakí dospelí s hrabľami, vďaka čomu by sme toho určite vyzbierali omnoho viac winhex 다운로드. Dobré na tejto brigáde je myslím najmä to, že vďaka upratovaniu zostanú brehy Váhu a Sĺňavy aspoň na chvíľu čisté,“ povedala Viera Mikesková, pedagogička z F glass ball mp3. E. Scherera.

Brigáda Sľňava (10)

„Som veľmi rád, že naša škola sa podieľa na tomto upratovaní brehov Sĺňavy itus ingang computer. Aj sme radi, že sa neučíme, ale chceli sme aj pomôcť pri čistení prírody. Zo školy sme tu boli aj minulý rok a spoločne s otcom sme boli pomôcť aj počas brigády organizovanej Dinom Free Matrap. Mrzí ma, že ľudia si nevážia prírodu a keď sa tu chce ísť niekto okúpať, určite to nie je príjemný pocit, keď okolo neho plávajú odpadky,“ povedal nám o dôležitosti zberu odpadkov Jakub 나눔명조 다운로드.

Brigáda Sľňava (17)

Brigáda Sľňava (14)Brigáda Sľňava (16)Brigáda Sľňava (13)
Brigáda Sľňava (12)Brigáda Sľňava (9)Brigáda Sľňava (5)Brigáda Sľňava (4)Brigáda Sľňava (3)Brigáda Sľňava (7)Brigáda Sľňava (6)

Brigáda Sľňava (8)

Brigáda Sľňava (18)

-lt-

REKLAMA