Úvod Aktuality Školáci zvládli svoj prvý deň na výbornú, vodiči sa musia polepšiť

Školáci zvládli svoj prvý deň na výbornú, vodiči sa musia polepšiť

REKLAMA
Esesko

V prvý školský deň 5. septembra polícia zvýšila dohľad nad bezpečnosťou školákov v okolí škôl a v priľahlých uliciach. Cieľom akcie bolo zabezpečiť všetkým účastníkom cestnej premávky potrebnú bezpečnosť. Do akcie bolo v tento deň zapojených viac ako 700 policajtov 시사기획 창 다운로드. Školáci zvládli svoj prvý deň na výbornú, vodiči sa však musia počas roka polepšiť, pretože spáchali vyše 200 priestupkov.

Polovicu z nich vybavili policajti napomenutím, zadržali jedno osvedčenie o evidencii vozidla a dva vodičské preukazy, ktoré vodiči dostanú naspäť hneď ako uhradia pokutu. Aj tento krát motoristi najčastejšie porušili dopravné predpisy prekročením predpísanej rýchlosti, 15 pps. Bez zapnutých svetiel jazdilo deväť vodičov, potom nasledovalo nepoužitie pásov v ôsmich prípadoch, zlý technický stav vozidiel v siedmich a telefonovanie v šiestich prípadoch 아틀란 맵 다운로드. Prednosť v jazde nedalo päť vodičov, traja z nich dokonca na priechode pre chodcov. Priestupkov sa dopustili aj dvaja cyklisti a 13 chodci. Chvályhodné je, že ani jeden vodič nebol pod vplyvom alkoholu Mac vlc.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Nový školský rok prináša na cesty nie len viac účastníkov, ale s jesenným obdobím aj zmenu počasia a s tým spojené zvýšenie rizika vzniku dopravných nehôd a kolízií 네잎클로버 다운로드. Dni budú kratšie, cesty mokré a šmykľavé, opäť pribudnú ranné hmly a treba sa postupne pripraviť na zníženú viditeľnosť. Po bezstarostnej letnej jazde sa musia sťaženým podmienkam prispôsobiť všetci účastníci cestnej premávky Download the Bible for free. Viac ako inokedy bude potrebná zvýšená opatrnosť, aby nedochádzalo k zbytočným nehodám a úmrtiam.

-Text: Tlačová správa Denisa Baloghová – hovorkyňa Prezídia Policajného zboru-

REKLAMA