Úvod Aktuality Skanska opraví ulicu Andreja Hlinku o polovicu lacnejšie ako predpokladal projekt

Skanska opraví ulicu Andreja Hlinku o polovicu lacnejšie ako predpokladal projekt

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ulicu Andreja Hlinku čaká začiatkom roka 2017 kompletná oprava povrchu vozovky, ktorá by mala zahŕňať úsek od Obchodného domu Kocka až po autobusovú stanicu html 한글 파일 다운로드. Pôvodný projekt Stanislava Chmela počítal so sumou 400 000 eur, ktorá bola tento účel pripravená v rozpočte, vysúťažená suma je však výrazne nižšia 아이패드 네이트온 다운로드. Spoločnosť Skanska zrealizuje všetky práce spojené s rekonštrukciou ulice za sumu 207 360,10 eur a samospráva by tak mala ušetriť takmer polovicu finančných prostriedkov Download Deville Berg. Práce by mali prebehnúť na jar a potrvať by mali maximálne dva mesiace. 

Spoločnosť Skanska sa zaviazala v sume 207 360,10 eur zrealizovať okrem rekonštrukcie aj práce spojené s prípravou stavby, ako aj odvozom sute a odpadov, ktoré pri nej vzniknú Download cookie run games. Začiatok prác bol pôvodne plánovaný v čase jesene, ale kvôli nevyspytateľnému počasiu boli posunuté do jarných mesiacov. Vodiči a obyvatelia dotknutej lokality sa budú musieť pripraviť na dopravné i parkovacie obmedzenia, odmenou im však bude nový povrch komunikácie a väčší komfort pri jazde Automatic images.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Mesto Piešťany bude pokračovať aj vo výstavbe nových parkovacích miest, ktoré by mali vzniknúť na uliciach Teplická a Vrbovská i na ulici Andreja Hlinku za reštauráciou Semafor a neďaleko obchodného domu Kocka Download Cloverfield Paradox.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany digitálne mesto/Foto: archív-

REKLAMA