Úvod Aktuality ŠK Kajak podporil na Paráde 2017 hendikepovaných športovocov

ŠK Kajak podporil na Paráde 2017 hendikepovaných športovocov

REKLAMA
GM Dental Zubar

Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom sa v sobotu 3. júna stala dejiskom 8. ročníka podujatia s názvom Paráda, ktorého cieľom bolo vyzdvihnúť úspechy slovenských paralympionikov a priblížiť verejnosti paralympijské športy windows 7 hyper-v. Deň bol určený pre všetkých malých aj veľkých návštevníkov, ktorí si užili množstvo zábavy, súťaží a mali možnosť stretnúť sa s hendikepovanými športovcami i medailistami z paralympiády v Riu 레버리지 사기조작단 6화 다운로드. Zúčastnili sa ho i zástupcovia ŠK KAJAK Moravany nad Váhom, ktorí predviedli možnosti športovania pre telesne postihnuté.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Športový klub KAJAK z Moravian nad Váhom túto akciu podporuje už tradične 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. Tento rok ich zastupovali na Paráde kajakári a kanoisti Filip a Lukáš Valoví s Marošom Sodomom. Chlapci malý celý deň čo robiť, pretože záujem o vyskúšanie si trenažéra či kajaka bol veľmi vysoký 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Je správne venovať svoj čas aj takýmto aktivitám a ukázať mladým ľuďom, že aj keď majú nejaký hendikep, je veľmi veľa možností ako môžu aj oni tráviť svoj čas html Automatic download.

Lodenica ŠK KAJAK je celá upravená tak, aby v nej aj takéto deti mohli vyskúšať svoju prvú jazdu na kajaku, či zatrénovať si s ostatnými deťmi na suchu 음식이미지 다운로드. Vystriedalo sa tu už zopár telesne postihnutých mladých ľudí a aktuálne vedenie klubu nadväzuje užšiu spoluprácu s OZ Slovenská spoločnosť pre spina bifida a/alebo hydrocefalus 헬로카봇 노래 mp3 다운로드.

Ak máte telesne postihnuté dieťa, ktoré miluje vodu a vie plávať, dohodnite si stretnutie na tel.č.0911 04 08 05 a vyskúšajte tento krásny šport 박스헤드 다운로드. V ŠK KAJAK Moravany n/V vám radi pomôžu.

-lt/ŠK KAJAK Moravany nad Váhom/Foto: ŠK KAJAK Moravany nad Váhom-

REKLAMA