Úvod Aktuality Sezóna motocyklistov už beží naplno, počet nehôd narastá

Sezóna motocyklistov už beží naplno, počet nehôd narastá

REKLAMA
Knebl

K dopravnej nehode došlo v pondelok 26. 6. o 17.20 h. na kruhovom objazde v smere na Šaľu. 56-ročný muž z Matúškova išiel na aute Škoda Fabia v smere od mesta Šaľa na mesto Galanta 1987 free download. Kruhovým objazdom práve prechádzal 55-ročný motocyklista, ktorý sa mal preraďovať z jedného jazdného pruhu do druhého. Vzápätí došlo k zrážke s osobným autom 윈도우 10 아이튠즈 다운로드. Pri nehode došlo k ťažkému zraneniu motocyklistu, ktorý bol prevezený do nemocnice. Pri nehode sa nik iný nezranil. Polícia alkohol u vodičov nezistila 멜론 차트 top 100 다운로드. Škoda na vozidlách bola odhadnutá na 1500 eur. Presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

S ľahkými zraneniami skončila v pondelok i dopravná nehoda s motocyklistom v okrese Hlohovec usim. Krátko pred 14.00 h išla 33-ročná vodička od Ulice Bernolákovej smerom na Ulicu SNP. Pri pravom okraji cesty zachytila motocyklistu, ktorý pri náraze spadol na zem a podľa predbežných výsledkov utrpel 50-ročný muž ľahké zranenia 유니클로 화면보호기 다운로드. Dychové skúšky na alkohol boli u oboch vodičov negatívne.

Počet dopravných nehôd s účasťou motocyklistov a aj cyklistov počas leta vždy stúpne Nero BurningRom 7 download. Nakoľko ide o najzraniteľnejších účastníkov cestnej premávky, odporúčame vodičom, aby pri strete s nimi dbali na zvýšenú opatrnosť a pokiaľ možno, dodržiavali pri ich obchádzaní väčší odstup Sudden Strike 2.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave – Mária Linkešová-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba