Úvod Aktuality Seniorský parlament sa stretol s poslankyňou Národnej rady

Seniorský parlament sa stretol s poslankyňou Národnej rady

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Seniorský parlament sa už dlhší čas zaoberá problematikou chátrajúcich budov v Piešťanoch. Okrem hotelov Slovan a Lipa sú v meste desiatky súkromných budov, ktoré sú v dezolátnom stave, špatia mesto a neprispievajú k rozvoju turistického ruchu Piešťan. Dňa 4 Filezilla Hangul file. októbra sa poslankyňa Národnej rady a členka jej sociálneho výboru, pani Magdaléna Kuciaňová, na základe žiadosti Seniorského parlamentu, stretla s jeho členmi Máriou Smižanskou, Jiřím Raisom a Petrom Veverkom, ktorý je zároveň poslancom Mestského zastupiteľstva. 

Členovia Seniorského parlamentu, sa od minulého roka zaoberali pasportizáciou súkromných domov, akou je napríklad budova Chirana Market na Bratislavskej ulici 오렌지캬라멜 다운로드. Vďaka ich úsiliu sú známi majitelia, čísla parciel a podobné informácie. Tu však nastáva zásadný problém, keďže samospráva nemá zákonný prostriedok, ktorý by prinútil konkrétnych vlastníkov starať sa o ich majetok 안드로이드 유튜브 영상 다운로드. Budovy však bez takejto povinnosti často chátrajú a vzniká dojem, akoby mesto bolo miestami vybombardované. Tak napríklad pôsobí hrôzostrašné torzo nedokončeného obchodného centra na Trajane, ktoré nie práve pozitívne víta návštevníkov Piešťan pri vstupe do mesta mms address.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Poslankyňa Národnej rady Magdaléna Kuciaňová sa oboznámila s činnosťou Seniorského parlamentu a hovorila s nami o problematike chátrajúcich budov v meste 공인중개사 모의고사 다운로드. Spolu sme konštatovali, že problém Piešťan sa týka celej republiky a bolo by potrebné nájsť zákonné prostriedky ako ho riešiť. Pani poslankyňa sľúbila, že sa na základe svojej zákonodarnej iniciatívy, bude venovať aj tomuto problému pcsx2 0.9.5 다운로드.

-j.r.-

REKLAMA