Úvod Aktuality ON Semiconductor je medzi top firmami v súťaži Do práce na bicykli

ON Semiconductor je medzi top firmami v súťaži Do práce na bicykli

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Celoslovenská súťaž nesúca názov Do práce na bicykli beží na plné obrátky, zamestnanci dohromady najazdili už neuveriteľných 214 257.7 kilometrov a absolvovali 34 934 jázd Goodnote Gullible Download. Tento rok sa zapojilo 1 166 firiem a organizácií, čím bol prekonaný minuloročný rekord. Do prvej dvadsiatky v tabuľke sa dostala aj piešťanská spoločnosť ON Semiconductor Slovakia, za ktorú do ulíc vyštartovalo celkovo 14 tímov a až 51 účastníkov WinIng Eleven 2018 Download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

“Spoločnosť s najväčším počtom registrovaných účastníkov v kampani”, ktorý posunul latku v porovnaní s vlaňajškom poriadne vysoko sa stalo Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky, za ktoré sa zaregistrovalo až 194 súťažiacich json-simple-1.1.jar. “Policajti” tak minuloročný rekord (111) prekonali o viac než 80 účastníkov a získali pre niektorého zo svojich prihlásených zamestnancov štýlový mestský bicykel DEMA 잠깐만 다운로드. Celkovo až 6 zamestnávateľov pokorilo hranicu 100 prihlásených účastníkov a v TOP 20 sa nachádzajú len firmy a organizácie, ktoré majú nad 50 registrovaných Download the Antagonistic Army.

Poradie na striebornom a bronzovom stupienku sa tento rok oproti vlaňajšku nezmenilo – na druhom mieste skončila Univerzita Komenského v Bratislave, ktorej veľkú väčšinu prihlásených zabezpečila Jesseniova lekárska fakulta v Martine, a tretia skončila spoločnosť ESET python selenium files. Títo dvaja zamestnávatelia pritom svoje minuloročné čísla viac než zdvojnásobili! Minuloroční víťazi z Národnej banky Slovenska aj tentokrát patrili medzi najlepších, a hoci skončili až na 4 불독맨션 다운로드. mieste, ich nárast o takmer 30 súťažiacich je rovnako výborný. Šesticu zamestnávateľov s viac ako 100 zúčastnenými pracovníkmi uzatvára Železničná spoločnosť Slovensko, ktorá vo výbornom finiši prihlásila za posledné dva dni v 20 nových tímoch viac než 70 súťažiacich, a IBM International Services Centre, s.r.o., so 104 prihlásenými zamestnancami Summer to Kikujiro.

-lt/TS Do práce na bicykli-

REKLAMA