Connect with us

Aktuality

S poslancami z klubu SpP sa môžete stretnúť každú stredu v poslaneckej kancelárii

Published

on

Reklama

Jedenásť poslancov piešťanského mestského zastupiteľstva, ktorí kandidovali za iniciatívu Spoločne pre Piešťany a v decembri minulého roka založili rovnomenný poslanecký klub, chce byť občanom pravidelne k dispozícii každý týždeň v rovnakom čase a na rovnakom mieste. Využiť na to plánujú poslaneckú kanceláriu vedľa veľkej zasadačky na druhom poschodí budovy radnice. Každú stredu od 15,00 h do 16,00 h v nej bude jeden alebo dvaja členovia mestského zastupiteľstva z tohto klubu prijímať podnety občanov.

Klub Spoločne pre Piešťany založilo po zvolení v minuloročných komunálnych voľbách jedenásť nezávislých poslancov Mestského zastupiteľstva Mesta Piešťany (MsZ): Tomáš Hudcovič, Juraj Brna, Jozef Malík, Eva Wernerová, Adriana Drahovská, Denis Kristek, Ján Jánošík, Peter Tremboš, Michal Fiala, Zita Bruncková, Matúš Kromholc.

Reklama

10363483_785158258188785_3986517499773030367_n-560x374

Ešte pred voľbami sa horemenovaní poslanci a ďalší kandidujúci združili v iniciatíve Spoločne pre Piešťany, v rámci ktorej vytvorili aj spoločný volebný program vychádzajúci z dokumentu, nazvaného Memorandum naliehavých prác vo volebnom období 2014 – 2018.  Jedným z jeho cieľov bolo sprehľadniť fungovanie samosprávy pre obyvateľov mesta a zlepšiť vzájomnú komunikáciu.  Poslanci sú občanom prostredníctvom elektronickej komunikácie, či telefonicky k dispozícii v podstate kedykoľvek –  kontakty na celý poslanecký zbor nájdete tu, avšak členovia klubu Spoločne pre Piešťany, chcú poskytnúť aj pravidelnú osobnú platformu. Veria, že občania si zvyknú na pravidelný čas a miesto a budú túto príležitosť využívať. Je to jedna z možností komunikácie, prostredníctvom ktorej by radi posúvali Piešťany vpred.

Reklama

Harmonogram účasti jednotlivých poslancov v poslaneckej kancelárii v budove mestského úradu zverejní klub na svojej webovej stránke – www.spolocneprepiestany.sk.

Čas a miesto na stretnutie môžete využiť už nasledujúci týždeň 14. januára 2015 od 15:00 h do 16:00 h (II. poschodie, budova MsÚ, Nám. SNP 3, Piešťany).

TS SpP, ilustr.foto: J.Rais

Populárne články