Úvod Aktuality Ružový mlyn premieňajú na desiatky bytov. Takto má vo finále vyzerať

Ružový mlyn premieňajú na desiatky bytov. Takto má vo finále vyzerať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Národná kultúrna pamiatka Ružový mlyn má poskytnúť 73 bytov a obchodné priestory. Za investíciou stojí slovenská firma, ktorá je členom švajčiarskej skupiny Volare group AG vlastniacej viac ako 40 nehnuteľností v piatich európskych krajinách 나는 부정한다 다운로드.

Developer prostredníctvom svojho partnera  od dnes spustil predaj bytových jednotiek files from the Android web. Tých  je 73 o výmerách od 33 až po 218 m2. Vzhľadom k tomu, že ide o prestavbu technického objektu ponúkajú nadštandardnú svetlú výšku miestností od 3 do  4,5 metra v závislosti od typu bytu.  V areáli je 143 parkovacích miest, z toho 6 vyhradených pre imobilných a jedno špeciálne rezervované státie Free download of BearMix.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Autorom projektu je Ing. Arch. Matej Otrísal, pre ktorého bolo výzvou pustiť sa do adaptácie národnej kultúrnej pamiatky, ktorá roky chátrala wet air line. Podľa jeho slov pri práci  intenzívne diskutovali pamiatkarmi a hľadali riešenia. „Dosiahli sme dohodu, čo sa týka balkónov, okien, fasády i farebnosti Download the app again. Zo vzoriek sme spoločne vybrali na Ružový mlyn okrovú farbu s nádychom ružovej, ktorá sa našla v pôvodných omietkach. Išli sme až po najspodnejšiu vrstvu, takže mala by to byť úplne prvá farba Ružového mlynu,“ hovorí architekt Switch rom download.

„Zachovali sme najmä obvodové múry. Čo sa týka vnútra, z dvoch častí nižšej budovy zostali len fragmenty stropov. Vo vysokej časti objektu sme zachovali pôvodné nosné stĺpy i nosné steny 유닉스 다운로드. V obchodných priestoroch na prízemí sú zachované aj pôvodné okná. Samotné členenie okien v celom objekte je rastrované. Sú síce nové, lebo pôvodné nespĺňali súčasné štandardy, ale snažili sme sa čo najviac priblížiť pôvodnej verzii powertts. Každé podlažie má inú svetlosť. Stropy sú vysoké od 3,5 metra až po 4,5 metra, čiže skoro dvojnásobok bežných novostavieb. A práve to dáva priestor tvorivosti Download Corerrow x4. Máme spracované úžasné vizualizácie loftových bytov,“ priblížil pre web projektu M. Otrísal.

Podľa jeho vyjadrenia je bývalý vodojem na streche najvyšším bodom Piešťan a zo strechy je pri dobrých podmienkach dovidieť až do Bratislavy 강아지똥 다운로드.

-red- Zdroj a vizualizácie: ruzovymlyn.sk 

REKLAMA