Úvod Aktuality Lávka na Krajinskom moste má zostať uzavretá aj v lete

Lávka na Krajinskom moste má zostať uzavretá aj v lete

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany uzavrelo lávku na Krajinskom moste v novembri minulého roka. Aktuálne stále bežia rokovania o financovaní jej rekonštrukcie modern talking. Podľa posledného vyjadrenia predstaviteľov radnice sa pracuje na príprave verejného obstarávania dodávateľa rekonštrukcie. Na otázku, či je možné sfunkčniť aspoň časť nad obtokovým ramenom, kompetentní neodpovedali Sony Vegas 14. Podľa našich informácií sa má vedenie mesta na budúci týždeň ešte stretnúť so zástupcami subjektov cestovného ruchu, ktorí apelujú aspoň na čiastočné riešenie Rayman Forever.

Zástupcovia podnikateľov v cestovnom ruchu sa po neúspešnom kontakte na vedenie mesta emailom, obrátili priamo na primátora mesta a poslancov v prvej polovici februára.  V tom čase prenikli na verejnosť aj informácie, že aktuálna odhadovaná cena rekonštrukcie je cez 700-tisíc eur 킬러 분식 다운로드. V roku 2015 bola rozpočtovaná na 150-tisíc, medzitým sa však menil projekt podľa ktorého sa má postupovať. Na našu otázku, čo spôsobilo navýšenie ceny a čo všetko sa v nej má rekonštruovať reagovala 12 도장 폰트 다운로드. februára vedúca kancelárie primátora Drahomíra Moretová slovami: „Neviem, odkiaľ pochádza informácia o uvádzanej cene vyše 700 000, ale nie je pravdivá.“

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V utorok 25 Gyro3d download. februára zverejnilo Mesto Piešťany na svojej webovej stránke správu, ktorá hovorí, že lávka zostane uzatvorená aj v lete. Podľa nej je odhadovaná čiastka na rekonštrukciu 727 000 eur Harry Potter Mixed Blood Prince. „Táto suma sa z pôvodnej navýšila po poslednej obhliadke statikom, kde bolo zistené vyššie opotrebenie konštrukcie a tiež bola prirátaná suma za vnútorné obloženie lávky ťahokovom,“ zdôvodnili  zástupcovia samosprávy vo vyjadrení. 

Obloženie lávky z vnútra i z vonku ťahokovom bolo plánované už v roku 2016 za primátora Tamajku 리얼 레이싱 다운로드. Eurofondový projekt, ktorý samospráva vtedy chystala na rekonštrukciu lávky, mal na pláne  vyčistenie, opravu a výmenu zhrdzavených prvkov konštrukcie, obnovenie náterov, ako aj výmenu betónových povrchov  a realizáciu kapotáže z ťahokovu 네이버 티비 캐스트 다운로드. Náklady na projekt čerpaný z eurofondov s názvom „Mosty spolupráce cez rieku Váh a Olšavu“ mali byť 614 609,29 eur. Projekt však úspešný nebol mysql manual.

„Mesto v týchto dňoch pripravuje verejné obstarávanie na dodávateľa rekonštrukčných prác. Keďže odhadovaná doba opravy lávky je päť až šesť mesiacov, nie je možné do letných mesiacov rátať s otvorením lávky. Pri samotnej rekonštrukcii sa budeme snažiť práce organizovať tak, aby časť lávky nad obtokovým ramenom bola opravovaná prioritne,“ uviedol koncom februára v správe hovorca Mesta Piešťany Martin Ričány.

-th- Vizualizácia: Mesto Piešťany

REKLAMA