Úvod Aktuality Riaditeľom Cirkevnej spojenej školy bude Ján Morong

Riaditeľom Cirkevnej spojenej školy bude Ján Morong

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch vymenoval v pondelok 8. júna na post riaditeľa Cirkevnej spojenej školy v Piešťany Ing. Jána Moronga 온 디스크 무제한 다운로드. Ten sa funkcie sa ujme od 1. júla.

cirkevna[1]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Cirkevná spojená škola vznikla k 1 Flower Than Young Iceland. januáru tohto roka spojením Základnej školy sv. Márie Goretti a Gymnázia sv. Michala Archanjela. Jej vedením bol poverený Mgr. Marián Ondrejka, ktorý je zároveň farárom vo farnosti sv yinyuetai 다운로드. Štefana.

V predchádzajúcom období sa uskutočnili dve kolá výberového konania, z ktorých nový riaditeľ nevzišiel. Rada školy po oba razy neodporučila žiadneho zo zúčastnených kandidátov 베이비드라이버 자막 다운로드. Podľa zákona je tak vymenovanie nového riaditeľa v pôsobnosti zriaďovateľa, ktorým je Rímskokatolícka cirkev Trnavská arcidiecéza. „Trnavský arcibiskup Mons Download chrome photo batches. Ján Orosch v zmysle zákonov Slovenskej republiky vymenoval do funkcie nového riaditeľa Cirkevnej spojenej školy Ing. Jána Moronga na funkčné obdobie 5 rokov,“ informoval Dušan Kolenčík, hovorca Arcibiskupského úradu v Trnave 안드로이드 웹뷰 이미지 다운로드.

Ján Morong pôsobil pôsobil v prechádzajúcich rokoch ako riaditeľ Základnej školy s materskou školou v Ružindole. Predtým pracoval napríklad aj ako riaditeľ sekcie regionálneho školstva na Ministerstve školstva SR 참좋은말 다운로드.

-th-

REKLAMA