Úvod Aktuality Rezort úspešne prezentoval Piešťany na viacerých veľtrhoch

Rezort úspešne prezentoval Piešťany na viacerých veľtrhoch

REKLAMA
Esesko

Rezort Piešťany prezentoval v uplynulých týždňoch naše mesto na dvoch významných veľtrhov cestovného ruchu. Zástupcovia oblastnej organizácie navštívili podujatia GO a REGIONTOUR v Brne, ale aj Reisemesse v Drážďanoch 화이트 라이언 찰리 다운로드. Zúčastniť sa mali aj ITF Slovakiatour v spolupráci s Klastrom regionálneho rozvoja Západné Slovensko, ktorý však účasť napokon odmietol a tak sa podujatia v bratislavskej Inchebe nezúčastnil ani Rezort Piešťany Modern Combat.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Medzinárodný veľtrh priemyslu cestovného ruchu a turistických možností v regiónoch GO a REGIONTOUR sa konali v dňoch 18 Parasitic Water Part 1. až 21. januára 2018 v Brne. Na tradičnom veľtrhu sa prezentovali všetky kraje Slovenska a Rezort Piešťany na podujatí samozrejme nemohol chýbať helix jump 다운로드. Naša krajina patrí k najviac navštevovaným zahraničným destináciám českých turistov, pričom obyvatelia Moravy k nám vycestujú viackrát do roka a intenzívne sa zaujímajú o možnosti i novinky v ponuke War frame download.

Zástupcovia Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany na výstave prezentovali bohatú ponukou liečebných, kultúrnych a spoločenských možností na trávenie voľného času v regióne Encloud. Na výstavnom stánku Rezortu Piešťany sa prezentovali Slovenské liečebné kúpele Piešťany, hotel Park a hotel Máj. Mnohí návštevníci sa pochválili spomienkami na pobyt v Piešťanoch a boli i takí, ktorí prichádzali s pevným termínom, kedy majú naplánovaný kúpeľný pobyt a zabezpečili si rezerváciu image url.

Hotel Park pripravil i anketu pre návštevníkov, ktorá bola zlosovaná a šťastný výherca tak môže stráviť príjemný víkend v našom meste 고전게임 슬램덩크 다운로드. Slovenské liečebné kúpele Piešťany a hotel Máj zase ponúkali počas výstavy zvýhodnené akciové ponuky.

Rezort Piešťany sa úspešne prezentoval aj v Drážďanoch 마왕의 사역마 다운로드.

V dňoch 25. až 28. januára 2018 sa konala v Drážďanoch výstava cestovného ruchu Reisemesse Dresden. V spoločnom stánku Rezortu Piešťany propagovali svoje služby členovia Rezortu Piešťany a to Slovenské liečebné kúpele, hotel Park, hotel Máj a Mesto Piešťany 47m 2 다운로드.

Tento veľtrh sa radí k mimoriadne zaujímavým a prospešným podujatiam, nakoľko Drážďany patria do tej časti Nemecka, z ktorej k nám prichádza veľké množstvo hostí. O tom svedčí i záujem návštevníkov o stánok Rezortu Piešťany. Už len pohľad na barlolamača v mnohých návštevníkoch výstavy vzbudzoval pozornosť a mnohokrát i spomienky na príjemne prežité dni v našom meste. Radi sa podelili o svoje zážitky. Niektorí prejavili i záujem o pobyt v našom meste a urobili si i rezerváciu pobytu.

Na výstave sa prezentovalo 400 vystavovateľov z celého sveta a návštevníkov bolo viac ako 30 000. Vystavovatelia na stánku Rezortu Piešťany sa po ukončení výstavy zhodli na tom, že rozhodnutie aktívne sa zúčastniť na výstave v Drážďanoch bolo správne.

-red/Zdroj a foto: Rezort Piešťany-

REKLAMA